Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie w bikini. Fani: "Figura nieziemsko piękna"

Anna Kalczyńska to dziennikarka oraz prezenterka telewizyjna. Prowadząca program "Dzień Dobry TVN" wybrała się na krótki urlop do luksusowego ośrodka SPA, a na swoim instagramowym profilu pokazała zdjęcie w bikini. Fani byli zachwyceni figurą dziennikarki.
Zobacz wideo

Anna Kalczyńska jest absolwentką Kolegium Europejskiego i Lingwistyki Stosowanej UW, studiowała też dziennikarstwo na Uniwersytecie Bostońskim. Swoją karierę zawodową rozwija od wielu lat, jednak dopiero po objęciu roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN" zyskała popularność i rozpoznawalność. Dziennikarka jest bardzo aktywna w social mediach, a na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami z życia zawodowego oraz prywatnego. Ostatnio, przy okazji krótkiego urlopu, opublikowała na swoim profilu zdjęcie w stroju kąpielowym, czym zachwyciła fanów.

Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie w bikini. Fani: "Figura nieziemsko piękna"

43-letnia Anna Kalczyńska korzystając z krótkiej przerwy od pracy postanowiła skorzystać z pięknej pogody w Polsce i udała się pod Warszawę do luksusowego spa. Anna Kalczyńska znana jest z zamiłowania do zdrowego stylu życia, więc taki urlop z dala od dużego miasta, z możliwością aktywnego wypoczynku, jest dla dziennikarki idealny. Na Instagramie Anny Kalczyńskiej pojawiło się pierwsze zdjęcie z urlopu. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" podzieliła się zdjęciem, na którym wskakuje do basenu. Internauci od razu zwrócili uwagę na perfekcyjną figurę Anny. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

Skok imponujący, o figurze nie wspomnę!
Figura nieziemsko piękna
Wow! Klasa!
Jakie ciało po 3 dzieci!
 

Jak Anna Kalczyńska utrzymuje dobrą formę?

Anna Kalczyńska ma 43 lata i jest mamą trójki dzieci. Wiele kobiet, z pewnością zastanawia się, jak udaje jej się utrzymać tak dobrą formę. Dziennikarka ciężko pracuje, by móc cieszyć się szczupłą sylwetką oraz dobrą kondycją. Anna uwielbia jazdę na nartach, rower, a także bieganie - ostatnio wzięła udział w biegu na 10 km, który razem z "Maratonem Mazury" zorganizowała Karolina Ferenstein-Kraśko. 

Zobacz także: Anna Wendzikowska jest za chuda? "Pani Aniu, czy pani coś je?". Odpowiedziała

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.