Ewa Chodakowska w nowej roli? "Poczułam, że mogłabym tak gadać i gadać"

Ewa Chodakowska już nie raz udowodniła, że ma na siebie mnóstwo pomysłów. Trenerka, businesswoman, projektantka... Teraz, na swoim Instagramie przyznała, że czuje się jak ryba w wodzie również w innej roli. Czyżby planowała rozwijać się w tym kierunku?
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska zaczęła rozwijać swoją karierę jako trenerka ponad 8 lat temu. Swoimi treningami oraz działalnością w internecie podbiła serca milionów Polek. Dziś, po wielu latach działań na rynku Polskim i zagranicznym, Ewa Chodakowska nie jest już tylko trenerką, ale także świetną businesswoman i osobowością telewizyjną. Z pełnym sukcesem rozwija każdy ze swoich biznesów i póki co, nie zamierza przestać. Ostatnio, podczas jednego z treningów, Ewa spontanicznie wykonała przed uczestniczkami power speech i chyba poczuła, że mogłaby się sprawdzić również w takiej roli. 

Ewa Chodakowska w nowej roli? "Poczułam, że mogłabym tak gadać i gadać"

Nie da się ukryć, że Ewa Chodakowska jest jednym ze skuteczniejszych "motywatorów" polskiego świata fitness. Dzięki skutecznej motywacji, którą trenerka rozsiewa od dekady, swoje życie zmieniło już miliony kobiet w całej Polsce. Tuż po jednych z ostatnich warsztatów, które Ewa Chodakowska organizuje regularnie już od kilku lat, na swoim Instagramie trenerka przyznała, że pod wpływem chwili i bez przygotowania wygłosiła na scenie power speech, podczas którego czuła się jak ryba w wodzie. Na swoim Instagramie umieściła krótki wpis, w którym nawiązuje do swojej mowy motywacyjnej oraz tematu, którego ona dotyczyła. 

Szczęście w sercu... w duszy... w oczach. Nie szukaj szczęścia NA ZEWNĄTRZ! Wszystko czego potrzebujesz do szczęścia JEST W TOBIE. Muszę chyba zrobić na ten temat lajfa, bo zarówno wczoraj jak i dzisiaj na warsztatach rzuciłam na spontanie (totalnie bez przygotowania) POWER SPEECH i poczułam, że mogłabym tak gadać i gadać jeszcze przez cały dzień! Przytulam cię ciepło do serca i przypominam! JESTEŚ WYSTARCZAJĄCO DOBRA - napisała Ewa Chodakowska.

Czyżby Ewa Chodakowska planowała na stałe wpisać taki power speech w plan swoich warsztatów treningowych? 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA