Joanna Krupa pokazała rosnący ciążowy brzuszek. Fanki: "Który to już tydzień?"

Niedawno Joanna Krupa na Instagramie opublikowała zdjęcie z testem ciążowym, z którego dowiedzieliśmy się, że już wkrótce modelka zostanie mamą. Teraz gwiazda pochwaliła się zdjęciem brzuszka, a zaciekawione fanki pytają: - "Który to już tydzień?"
Zobacz wideo

Fani Top Model z pewnością już nie mogą doczekać się emisji programu, bo jak zapowiedziała Joanna Krupa, ciąża nie przeszkadza jej w pracy i w tym stanie będzie można ją oglądać w show. Modelka odkąd podzieliła się ze światem radosną informacją, na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia z brzuszkiem, czy nawet krótkie filmiki z wizyty podczas usg. Wiele z obserwatorek zastanawia się, w którym tygodniu tak naprawdę jest gwiazda. 

Joanna Krupa sama nie odpowiada na takie komentarze, ale jej fanki ją w tym wyręczają, choć i ich odpowiedzi się od siebie różnią. 

Coś między 16-20 gdzieś było o tym, jaki to tydzień, ale nie chce ściemniać. 

- napisała jedna z fanek. 

Dalej, 23-24.

- dodała inna.

Jak na razie nie mamy jasnej odpowiedzi i prawdopodobnie, dopóki Joanna Krupa sama tego nie zdradzi, nie dowiemy się dokładnie, na jakim etapie jest jej ciąża. Niemniej jednak nie da się ukryć, że ciało modelki zmienia się diametralnie, choć nadal Joanna Krupa wygląda kwitnąco. 

 

Joanna Krupa trenuje w ciąży

Nie trzeba było długo czekać na to, żeby Joanna Krupa pokazała, jak dba o siebie w ciąży. Oczywiście mogliśmy spodziewać się tego, że nadal będzie aktywna fizycznie i się nie pomyliliśmy. Modelka do tej pory uwielbiała trenować na siłowni, co zresztą widać było po jej sylwetce, ale ciąża rządzi się swoimi prawami i prawdopodobnie z niektórych ćwiczeń Krupa będzie musiała zrezygnować. W zamian za to jednak gwiazda stawia na trening na bieżni, który z pewnością za bardzo jej nie obciąży, a mimo wszystko sprawdzi się świetnie jako aktywność fizyczna w ciąży

Dla Joanny Krupy ważna jest również dieta. Gwiazda, będąc w Polsce, podczas nagrań kolejnego sezonu Top Model postawiła na catering dietetyczny, który był zawsze z nią, a jak wiadomo, regularność posiłków jest tak samo ważna, jak to, co znajduje się na naszym talerzu. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA