Anna Lewandowska znów wyróżniona. "Wiem, jak wielka odpowiedzialność spoczywa na mnie"

Niedawno Anna Lewandowska została uznana za najbardziej wpływową osobę publiczną na Instagramie. W miniony weekend po raz kolejny została wyróżniona, również za pracę w internecie.
Zobacz wideo

Gwiazdy doskonale zdają sobie sprawę, że prowadzenie social mediów w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne. Wielu z nich wykorzystuje swoje konta do zbiórek charytatywnych, czy innych akcji, które pomagają innym. Do tego grona zalicza się również Anna Lewandowska, która nie tylko na co dzień motywuje fanów poprzez swój profil, ale również, kiedy tylko może pomaga innym. 

W miniony weekend Lewandowska była prelegentką na konferencji See Blogers, gdzie - jak napisała na Instagramie - przemawiała do 500 osób. Wieczorem odbyła się gala #hashtagi roku, w której Anna Lewandowska zajęła pierwsze miejsce wśród polskich osób publicznych, wykorzystujących swoją popularność w dobrych i pozytywnych celach. Na Instagramie opublikowała zdjęcie ze statuetką i podziękowała przede wszystkim swoim obserwatorom. 

- "Tę wyjątkową nagrodę @see_bloggers (I miejsce wśród polskich osób publicznych, wykorzystujących swoją popularność w dobrych i pozytywnych celach) otrzymałam dzięki Wam i Wam ją dedykuję. Dlaczego jest ona dla mnie tak wyjątkowa? Ponieważ od wielu lat staram się „zarażać” wszystkich do tego, aby podejmowali próbę świadomego, zdrowego, lepszego życia. Tu potrzebne są jedynie Wasze chęci i motywacja" - zaczęła. W dalszej części swojej wypowiedzi Anna Lewandowska wróciła do czasów, kiedy to wszystko się zaczęło i po raz kolejny podkreśliła, jak ważny jest dla niej kontakt z fanami na jej profilu  na Instagramie i że ona sama prowadzi swoje social media. Nikt jej nie wyręcza. 

Od ponad 6 lat publikuję materiały na social mediach, które głównie poprzez moje kanały społecznościowe lub bloga, trafiają do wielu z Was. WIEM, JAK WIELKA ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOCZYWA NA MNIE. Dlatego, staram się codziennie utrzymywać kontakty z wieloma osobami, które zainspirowane tym, co robię, zmieniają swoje życie. DZIĘKUJĘ WAM ZA TO. Z całą pewnością otrzymana nagroda to dodatkowe skrzydła dlatego obiecuję, że będę pracować ze wszystkich sił, aby coraz więcej osób mogło cieszyć się swoim zdrowiem, szczęściem i kondycją. To ważne, aby dokonywać wyłącznie zdrowych wyborów. Dziękuję też moim wspaniałym, kochanym współpracownikom, jesteście wielcy i jedyni. MOJA MISJA TRWA! A ZATEM JESZCZE RAZ - BĄDŹMY AUTENTYCZNI, STARAJMY SIĘ POZNAĆ INNE OSOBY, NIE OCENIAJMY BEZPODSTAWNIE. Dziękuję. Wasza Ann. 

- napisała Anna Lewandowska

 

Choć to głównie Anna Lewandowska w tym dniu głównie dziękowała, to pod zdjęciem na Instagramie fani dziękowali jej za to, że jest. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska najpopularniejszą osobą publiczną w Polsce! Tuż za nią Robert

ZOBACZ TEŻ: Lewandowscy we wspólnym wywiadzie. "Chcemy więcej dzieci"- mówi Anna Lewandowska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.