Agnieszka Kaczorowska pokazała piękną sesję ciążową i odsłoniła duży ciążowy brzuszek

Agnieszka Kaczorowska za niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z sesji ciążowej z brzuszkiem. Widać na nim, że ciąża jej służy, ale do rozwiązania zostało już naprawdę mało czasu.
Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska nieźle namieszała w polskim show-biznesie, kiedy to do sieci trafiła informacja, że wychodzi za mąż. Chwilę później, tancerka poinformowała, że już wkrótce zostanie mamą po raz pierwszy. Pierwsza ciąża skłoniła ją również do tego, że założyła kanał na youtube, na którym dzieliła się ze swoimi fanami poradami dotyczącymi ciąży, macierzyństwa, a nawet mody dla kobiet w ciąży. Agnieszka Kaczorowska z mężem wzięła również udział w sesji do magazynu Viva. 

Z kolei w czwartek Agnieszka sama opublikowała zdjęcia z sesji ciążowej. Nie da się ukryć, że gwiazda wygląda naprawdę pięknie. Również jej mąż w jednym z komentarzy napisał: -"Aaaaaaa jaka ja mam piękna żonę!!!!". Na co gwiazda mu odpisała: -" Jesteś najukochańszy". 

Wszystkie mamusie i przyszłe mamusie są zgodne, że ta „ostatnia prosta” trwa najdłużej. I ja zgadzam się z tym bezapelacyjnie!
 

Przypomnijmy, że Kaczorowska nawet w ciąży nie odpuszczała treningów, również tych tanecznych. Gwiazda na warszawskiej Pradze prowadzi także studio tańca, gdzie odbywają się także zajęcia taneczne dla wszystkich kobiet  w ciąży, czego dowiadujemy się z jej profilu na Instagramie. 

- "Na szczęście, choć myśli głównie kręcą się wokół ostatnich przygotowań, to równolegle dzieje się wiele innych rzeczy... I tak m.in. zachęcam #brzuchatki z Warszawy, aby dołączały do nas na zajęcia taneczno-wzmacniające dla kobiet w ciąży [...]" - pisze. 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zdradzili również płeć dziecka. Para spodziewa się dziewczynki. Nie wiemy jednak, na jakie imię się zdecydowali, ale prawdopodobnie już niedługo się dowiemy. 

Warto dodać, że w ostatnim czasie w polskim show-biznesie mamy prawdziwe baby boom. Niedawno na świecie swoje dzieci przywitały Izabela Janachowska i Sara Boruc, a dziś do sieci trafiła informacja, że również Ewa Farna urodziła. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.