Anna Lewandowska odsłoniła umięśniony brzuch w seksownej stylizacji. "OMG Ania!"

Anna Lewandowska jako ambasadorka marki Calzedonia nie mogła przepuścić imprezy zorganizowanej przez markę. Trenerka na tę okazję wybrała seksowną stylizację i odsłoniła umięśniony brzuch.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska od kilku lat jest polską ambasadorką marki Calzedonia. Trenerka wystąpiła już w kampanii rajstop, ale również strojów kąpielowych, tym samym odsłaniając swoje bardzo umięśnione ciało. Nie da się ukryć, że żona Roberta Lewandowskiego wygląda teraz naprawdę dobrze, a nad jej figurą zachwycają się wszyscy.

Wczoraj tj, w czwartek w Warszawie odbyła się impreza marki, na której Anna Lewandowska była gościem specjalnym. Na tę okazję trenerka wybrała różowy garnitur, który połączyła z krótkim czarnym topem. W efekcie zobaczyliśmy jej mocno umięśniony brzuch. 

Przepięknie, stylowo i kolorowo. Tak można w jednym zdaniu opisać wczorajszą Calzedonia Sunset Party. Nowa kolekcja strojów kąpielowych zwiastuje szybkie nadejście wakacji i oby tak słonecznych i pięknych jak wszystkie prezentowane kostiumy. 

- pisze Lewandowska. 

 

Fani są zachwyceni nie tylko stylizacją gwiazdy, ale przede wszystkim jej figurą, a w komentarzach czytamy same komplementy. 

W ostatnim czasie Anna Lewandowska spędza sporo czasu w Warszawie. Jej wizyta z pewnością spowodowana jest zakończonym sezonem Bundesligi, ale również nadchodzącymi meczami reprezentacji Polski w ramach eliminacjo do Euro 2020, gdzie jej mąż jest przecież kapitanem. Ponadto nie zapominajmy o tym, że gwiazda jest szefowa w wielu firmach, gdzie jak sama przyznała, w ostatnim czasie ma sporo spotkać zarządów. Jej biznesy się stale rozwijają, o czym świadczyć może, chociażby liczba pobrań aplikacji Diet&Trainng by Ann, która już przekroczyła 600 tys

Wracając jednak do stylizacji, to w ostatnim czasie sporo gwiazd stawia na odkrywanie brzucha. Niedawno zrobiła to także niespełna 50-letnia Jennifer Lopez, która została uznana również za ikonę stylu. Swoją drogą niektóre z magazynów modowych i portali uważają, że Anna Lewandowska również zalicza się do grona najlepiej ubranych Polek. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska organizuje obóz dla mam z dziećmi. Kiedy i gdzie Healthy Mama camp?

Więcej o:
Copyright © Agora SA