Ewa Chodakowska i Magdalena Frąckowiak stworzyły wspólną kolekcję Missionswim

Ewa Chodakowska nieustannie rozwija każdy ze swoich biznesów. W związku ze zbliżającym się sezonem bikini, trenerka wydała nową kolekcję kostiumów Missionswim w kolaboracji ze znaną modelką - Magdaleną Frąckowiak. Jaki jest tego efekt?
Zobacz wideo

W czerwcu 2018 roku, czyli prawie rok temu, Ewa Chodakowska wystartowała z nowym biznesem. Jak okazało się tuz po premierze, nie miał on dużo wspólnego z fitnessem - wiązał się natomiast z zamiłowaniem trenerki do mody. Ewa Chodakowska stworzyła bowiem własną markę strojów kąpielowych - Missionswim, które szybko podbiły rynek modowy. Pod koniec 2018 roku jeden z kostiumów kąpielowych Missionswim znalazł się w międzynarodowym zestawieniu trendów na sezon wiosna/lato 2019. Na pierwsze inspiracje modelem Ewy Chodakowskiej nie trzeba było długo czekać, gdyż na początku 2019 roku, dom mody Gucci zainspirował się strojem kąpielowym stworzonym przez markę Ewy Chodakowskiej - oba projekty były niemal identyczne, jednak to strój trenerki pojawił się na rynku jako pierwszy.

Ewa Chodakowska i Magdalena Frąckowiak stworzyły wspólną kolekcję Missionswim

Ewa Chodakowska ogłosiła właśnie na swoim Instagramie najnowszą współpracę. Okazuje się, że najnowszą kolekcję kostiumów kąpielowych swojej marki Missionswim zaprojektowała wraz z polską modelką - Magdaleną Frąckowiak. Kolekcja nazwana została Mission Queen.

-"Wiem, ze nie każda z Was może sobie pozwolić na stroje @missionswim... nie wrzucam postów tutaj z nową kolekcją, żeby cisnąć reklamę i komunikacje, nie namawiam na zakup. Proszę tylko o to, żebyś trzymała za mnie kciuki, za moją markę, bo w tym roku planujemy ekspansję na zachód. Także dużo dobrej energii jest mile widziane! Mission kradnie serca i jest doceniania za działania charytatywne. Nowa kolekcja z moją cudną Madzią (znam Magdę prywatnie. Totalny wariat i najpiękniejsze serce... no i poczucie humoru z innej beczki .. i o to chodzi!! Bo byłoby nudno dramatycznie, gdybyśmy wszyscy byli tacy sami) @frackowiakmagdalena jest już dostępna! Daj znać jak Ci się podoba (nawet bez kupowania, bez posiadania). Ja kibicuje TOBIE! Liczę na symbiozę"- napisała na Instagramie Ewa Chodakowska.

Co znajdziemy w kolekcji Mission Queen? 

Kolekcja Mission Queen obejmuje 4 stroje kąpielowe - 2 jednoczęściowe( w kolorze niebieskim oraz różowym) i dwa rodzaje bikini (czarne oraz neonowo pomarańczowe). Każdy ze strojów jest w tej samej cenie, która wynosi 595 zł.

Jak podoba wam się najnowsza kolekcja Ewy Chodakowskiej?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.