Maja Sablewska pochwaliła się umięśnionym ciałem. Sara Boruc: "Ale noga"

Maja Sablewska uwielbia na swoim Instagramie publikować dość odważne zdjęcie. Jednym to się bardzo podoba, inni uważają, że przesadza. Tym razem gwiazda nie tylko pochwaliła się pięknymi zdjęciami, ale również niezłą formą. Jak dba o sylwetkę?
Zobacz wideo

Maja Sablewska uwielbia szokować. Nie można temu zaprzeczyć. Stylistka jest jedną z tych gwiazd, które nie boją się wrzucać do sieci odważnych zdjęć. Na jej profilu na Instagramie można znaleźć naprawdę sporo ujęć, na których widać jej np. piersi, czy pośladki. Gwiazda jednak nie przejmuje się hejtem i nadal robi swoje. Niedawno w social mediach opublikowała sesję zdjęciową, która bardzo spodobała się jej fanom. My jednak zwracamy uwagę na jej umięśnione ciało. 

Swego czasu w internecie można było przeczytać sporo na temat rzekomej anoreksji Mai Sablewskiej. Nie da się ukryć, że gwiazda jest naprawdę szczupła, ale stylistka wielokrotnie powtarzała, że z pewnością nie cierpi na żadne zaburzenia odżywiania. 

Pod jednym ze zdjęć Maja dziękuje swojemu fryzjerowi za piękne włosy i trenerowi za kształtną pupę. Nie da się ukryć, że treningi przynoszą efekty. 

 

Pod zdjęciem pojawił się komentarz od Sary Boruc, która zachwyca się nad nogami gwiazdy. Ktoś inny z kolei napisał, że sylwetka Mai Sablewskiej jest truskawką na torcie. 

Gwiazda TVN Style od dłuższego czas na swoim Instagramie przyznaje, że trenuje na siłowni pod okiem trenera personalnego. Co jakiś czas publikuje również krótkie nagrania, czy zdjęcia podczas ćwiczeń. A jak wygląda jej dieta? Sablewska zdradziła to w jednym z wywiadów. 

Przede wszystkim nie jem mięsa, nie jem cukru, ograniczyłam gluten, bo też nie mogę. Nie jem po godzinie 19:00. Nie wychodzę z domu bez śniadania. Proste. Piję dużo wody.

- powiedziała Maja.

Jakiś czas temu Maja przyznała również, że korzysta z cateringu dietetycznego od ewy Chodakowskiej - Be Diet catering. To już kolejna gwiazda, która stawia na zdrowe posiłki od popularnej trenerki. 

ZOBACZ TEŻ: Maja Sablewska pochwaliła się płaskim brzuchem. Efekty treningów widać gołym okiem

ZOBACZ TEŻ: Maja Sablewska publikuje odważne zdjęcie. Fani: "Wchodzę w komentarze i nie ma hejtu"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.