Ewa Chodakowska wydała nowy program: "Moich treningów reklamować nie trzeba"

Ewa Chodakowska, z okazji zbliżających się wielkimi krokami wakacji, postanowiła wydać kolejny program treningowy. Tym razem jest to zestaw ćwiczeń, który ma pomóc w przygotowaniu ciała do sezonu bikini. Pojawiły się nawet pierwsze opinie, a sama trenerka przyznaje, że jej programy treningowe bronią się same.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska na początku roku bardzo dużo mówiła o nadchodzących zmianach w swoim życiu. Trenerka, wykończona zabójczym tempem swojej 8-letniej kariery, zdecydowała się zwolnić i skupić na sobie. -" Może nie dałam Ci tego odczuć, ale pracowałam ponad moje siły... (...) Wpadłam w pracoholizm, który wkręcił mnie na amen, który totalnie fascynował, ale tez zupełnie wykluczył mnie i moje potrzeby z planu dnia" - pisała na swoim Instagramie. Aby oczyścić umysł i spojrzeć na wszystko z dystansem, trenerka poleciała na Bali. Po powrocie okazało się, że 10 dni urlopu zadziałało zbawiennie - Ewa nie tylko odpoczęła, ale także zyskała energię do dalszych działań. 

Ewa Chodakowska wydała nowy program treningowy - Mission Beach Body

Na ostatniej prostej do wakacji, Ewa Chodakowska przyszła z pomocą tym, którzy chcą jeszcze co nieco poprawić w swojej sylwetce. Trenerka wydała właśnie kolejny autorski program treningowy. "Mission Beach Body" momentalnie skradł serca fanów Ewy. Sama trenerka przyznała natomiast, że jej treningi nie wymagają szczególnej reklamy, a jej działania są dowodem na to, że można osiągnąć swoje marzenia nawet, jeśli zaczyna się z niczym. 

- "Wow!!!! Jakie boskie opinie mojego NOWEGO PROGRAMU “MISSION BEACH BODY”! Daj znać w komentarzu czy przypadł ci do gustu mój nowy program dostępny na www.BeActiveTv.pl! Ja bez zadzierania nosa, muszę przyznać jedną rzecz - moich treningów reklamować nie trzeba! Jesteście moją najlepszą wizytówką! Bo to co dobre, jest polecane z ust do ust! Żadne układy, żadne pieniądze, żadne nazwiska tego nie zmienią... Wiesz co to dla mnie znaczy? Wiesz co to dla ciebie powinno znaczyć? Że można!!! Można przejść drogę od marzenia - bez znajomości, bez nazwiska, bez wkładu finansowego (tak będę to powtarzać) - do sukcesu, z czystymi intencjami, ze szczerym sercem, z uporem w głowie... Jestem taka szczęśliwa czytając wasze reakcje! Jestem taka wzruszona, kiedy widzę jak zmieniacie się na moich oczach! Dziękuję za wspaniałą pracę i za cudowny przykład. Sama też lecę właśnie na matę!" - napisała Ewa Chodakowska.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.