Anna Lewandowska zdradza sekrety swojej pielęgnacji i boskiej opalenizny

Anna Lewandowska na Instagramie postanowiła opowiedzieć o swojej codziennej pielęgnacji. Okazuje się, że wiele kosmetyków trenerka przygotowuje... sama! Fanki zachwycone jej opalenizną zapytały, jak udaje jej się utrzymać taki efekt. Odpowiedziała.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska przez wiele lat była zawodowym sportowcem. Każdy, kto choć raz trenował na poziomie wyczynowym, doskonale wie o tym, że codziennie pielęgnacja jest niezwykle ważna, bo skóra cały czas narażona jest na różne bodźce zewnętrzne. Trenerka, choć już nie uprawia zawodowo karate, to nadal jest bardzo aktyna fizycznie. W jednym z wywiadów przyznała, że na co dzień się w ogóle nie maluje, ale na Instagramie uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącego jej codziennej pielęgnacji. Niektóre kosmetyki Anna Lewandowska robi sama! 

- "Doceniam mądre, przemyślane kosmetyki, wykorzystujące najskuteczniejsze składniki pochodzące z natury i dostępną wiedzę BIOTECHNOLOGICZNĄ. Wierzę, że kosmetyk musi dawać wymierne korzyści, bo inaczej jaki byłby sens jego stosowania. ZDROWY, żeby skóra czuła, że dbam o jej „dietę”, równie mocno, jak o posiłki, które odżywiają cały mój organizm. DIETA + TRENING + PIELĘGNACJA+ OTWARTY UMYSŁ. W poszukiwaniu pielęgnacyjnych perełek spędzam sporo czasu, wyszukując ciekawe marki, stawiające na jakość i transparentność dostępnych produktów. Ponieważ mam mało czasu, wybieram produkty multifunkcyjne, które w kilku szybkich krokach zadbają o moją skórę. Na moim blogu co jakiś czas dzielę się z Wami przepisami na kosmetyki, które przygotowuję samodzielnie w domu" - napisała Ania. 

Jakie kosmetyki Anna Lewandowska przygotowuje w domu? Na blogu Healthy Plan by Ann można znaleźć artykuł o właściwościach kokosa i przepisy na takie kosmetyki jak peeling do ciała, peeling do ust, naturalny balsam na rozstępy, odżywcza maseczka do włosów i skóry głowy.

 

Jedna z fanek zapytała również Annę Lewandowską o to, jak udaje jej się uzyskać i utrzymać tak piękną opaleniznę. Jej odpowiedź może was zaskoczyć. 

Opalanie natryskowe. Najzdrowej!!!!!!

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska pochwaliła się kolejnym sukcesem swojej aplikacji

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska organizuje obóz dla mam z dziećmi. Kiedy i gdzie Healthy Mama camp?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.