Jessica Biel pokazała swój morderczy trening. To, co robi jest naprawdę trudne

Jessica Biel uwielbia aktywność fizyczną. Gwiazda na swoim Instagramie chętnie publikuje zdjęcia i nagrania z treningów. Tym razem pochwaliła się ćwiczeniem, które jest szalenie trudne do wykonania.
Zobacz wideo

Jessica Biel to jedna z tych gwiazd, które nie tylko zdrowo się odżywiają, ale również dbają o swoją formę z trenerem personalnym. Jakiś czas temu pisaliśmy już o tym, że aktorka wykonuje jedno z ćwiczeń znienawidzone przez trenerki fitness, które wychodzi jej naprawdę dobrze. Pistol squats, bo to ćwiczenie chodzi, polega na wykonaniu przysiadu na jednej nodze. To może wygląda prosto, ale w rzeczywistości trzeba mieć sporo siły, żeby to wykonać. 

Tym razem Jessica Biel pokazała coś jeszcze trudniejszego, a wykonanie tego ćwiczenia w kilku seriach jest naprawdę wymagające. Gwiazda na swoim Instagramie opublikowała krótkie nagranie, na którym widać jak po raz kolejny wykonuje przysiad na jednej nodze, ale tym razem noga, która jest w górze, nie idzie do przodu, a do tyłu, a w rękach trzyma ciężarki, tworząc jakby przeciwwagę. Kolano musi dotknąć ziemi.  Co w tym trudnego? Otóż to, że trener Jessiki Biel liczy naprawdę powoli od ośmiu do jednego i to właśnie tyle ma trwać jedno powtórzenie. 

 
Nigdy w historii świata nikt nie liczył wolniej niż mój trener. 

- napisała pod filmikiem żona Justina Timberlake'a. 

Jej trener z kolei na swoim profilu pod tym samym filmikiem napisał tak: - "Chciecie zobaczyć coś szalonego? Jessica Biel robi skate squats z 8-sekundowymi fazami ekscentrycznymi po 6 powtórzeń na nogę. [...]. Nie zrobilismy tego raz tylko na wideo, to była jej trzecia seria i będziemy ją rutynowo robić. Naprawdę dziwię się, że jeszcze mnie nie zwolniła." 

Prawda jest taka, że ćwiczenie, które wykonuje Jessica, jest naprawdę trudne do zrobienia w normalnym tempie, a co dopiero w takim, które narzucił jej trener personalny, czyli bardzo powoli. 

Fani nie mogą wyjść z zachwytu nad tym, jak bardzo sprawna jest aktorka. Ona sama, dzięki swojej formie jest również ambasadorką marek sportowych. 

ZOBACZ TEŻ: Jennifer Lopez znów to zrobiła. Jej ciało to marzenie. Fani: "Rozwaliłaś system!"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.