Georgina Rodriguez z synem Cristiano Ronaldo na siłowni. Trenują razem?

Narzeczona Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez bardzo szybko wróciła do świetnej formy po ciąży. Piękna WAG regularnie trenuje, a ostatnio pochwaliła się zdjęciem z siłowni, na którym znalazł się również Cristiano Junior. Czyżby trenowali razem?
Zobacz wideo

Georgina Rodriguez jest byłą tancerką, nic wiec dziwnego, że narzeczona Cristiano Ronaldo nawet po ciąży utrzymuje świetną formę. Jakiś czas temu WAG pokazała, że jest nie tylko wysportowana, ale także bardzo rozciągnięta, co zostało jej jeszcze po latach trenowania tańca. Nie ma co się oszukiwać - regularne treningi robią swoje. Dodatkową motywacją do częstej aktywności fizycznej jest doskonale wyposażona siłownia, która dla piłkarza jest jednym z ważniejszych pomieszczeń w domu. Okazuje się jednak, że Georgina nie trenuje sama - ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z najstarszym synem swojego narzeczonego - Cristano Jr. 

Georgina Rodriguez z synem Cristiano Ronaldo na siłowni. Trenują razem?

Cristiano Ronaldo jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najlepszych piłkarzy na świecie. Piłkarz jest nie tylko wzorem dla milionów chłopców, ale przede wszystkim jest największym autorytetem dla swojego najstarszego syna. Cristiano Ronaldo Jr. pragnie, pod każdym względem, być dokładnie taki sam, jak jego ojciec, co powoli udaje mu się konsekwentnie realizować. Kiedyś, napastnik Juventusu przyznał, że usłyszał od syna: "Tato, chcę być taki jak ty". Cristiano Jr. już zaczyna naśladować sławnego tatę rozwijając pasję do piłki nożnej (jakiś czas temu strzelił 7 goli w 45 min.) oraz pracując nad swoim ciałem. 

Ostatnio, na swoim Instagramie, Georgina Rodriguez pochwaliła się wspólnym zdjęciem z najstarszym synem Cristiano Ronaldo. Na fotografii widać, że wysportowana WAG i syn piłkarza znajdują się na siłownii. Myślicie, że razem trenują? Jest to bardzo możliwe. Nie jest tajemnicą, że Cristiano Ronaldo Junior już od kilku lat trenuje swoje ciało na siłowni. 2 lata temu, internet obiegło zdjęcie chłopca, na którym pozuje bez koszulki z widocznym sześciopakiem. Już wtedy fani nie mogli wyjść z podziwu -"Urodzony, żeby być jak jego ojciec; Przyszła legenda; Niesamowite, on będzie lepszy od swojego taty" - pisali.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.