Anna Lewandowska organizuje obóz dla mam z dziećmi. Kiedy i gdzie Healthy Mama camp?

Anna Lewandowska przygotowała dla swoich obserwatorek coś specjalnego. Już w sierpniu wszystkie mamy chcące trenować ze swoim dzieckiem będą mogły pojechać na obóz do Dojo Stara Wieś.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska niedawno poinformowała swoje fanki, że stworzyła coś specjalnie dla wszystkich mam i ich dzieci. Chodzi o książkę ze zdrowymi przepisami dla najmłodszych. Lewandowska przyznała, że praca nad nią zajęła jej rok, ale wszystko musiało zostać przetestowane i dopieszczone. Kiedy premiera? Tego trenerka nie zdradziła, ale na pewno "Gotuj z Baby by Ann" zobaczymy na półkach księgarni jeszcze w tym roku. 

Okazuje się, że to nie koniec niespodzianek ze strony Anny Lewandowskiej dla wszystkich mam i ich pociech. Tym razem trenerka postanowiła zadbać o kondycję zarówno fizyczną, jak i psychiczną na obozie w Dojo Stara Wieś. Do tej pory organizowane tam były zwykłe obozy kondycyjne, ale tym razem są one skierowane głównie do kobiet z dziećmi, a nawet całych rodzin. 

Healthy Mama Camp odbędzie się od 21 do 24 sierpnia w Dojo Stara Wieś. Jakie atrakcje czekają na uczestniczki? 

  • poranne rozruchy z wózkiem 
  • trening dla mam
  • trening dla mam z dziećmi 
  • wykład o odnajdywaniu swojej wewnętrznej równowagi
  • trening dla partnera/opiekuna 
  • pilates
  • szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i noworodków 

Kto może wziąć udział w obozie? Mamy z dziećmi do lat dwóch. Możliwy jest także przyjazd z drugim dzieckiem bądź partnerem. 

Na więcej szczegółów takich jak np. cena musimy jeszcze poczekać. Tym razem Anna Lewandowska zabiera ze sobą trenerkę Basię Smirnow-Kurp, która specjalizuje się w treningu z dzieckiem, a także w powrocie do formy po porodzie i Aleksandrę Gelo-Piestę, która w Healthy Center by Ann jest trenerem mentalnym i instruktorką pilates

To pierwszy taki obóz dla mam z dziećmi, który organizuje Anna Lewandowska, ale podejrzewamy, że jeżeli będzie się cieszył tak sporym zainteresowaniem, jak inne wydarzenia żony Roberta Lewandowskiego, to na kolejną edycję wcale nie będzie trzeba długo czekać. 

Healthy mama campHealthy mama camp www.instagram.com/healthycenterbyann/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.