Seksowna Katarzyna Cichopek wygrzewa się w basenie. Fani: "Marzę o takiej figurze"

Katarzyna Cichopek z okazji Dnia dziecka poleciała na rodzinne wakacje. Na jej profilu we wtorek pojawiło się także seksowne zdjęcie w bikini. Fani nie mogą oderwać od niej wzroku.
Zobacz wideo

Wraz z początkiem czerwca do Polski napłynęło gorące powietrze, o którym marzyli wszyscy. Część gwiazd jednak w tym okresie decyduje się na wakacje za granica, bo okres czerwiec-sierpień jest tzw. sezonem ogórkowym w show-biznesie, innymi słowy, mało się wtedy dzieje. 

Katarzyna Cichopek wraz z rodziną postanowiła polecieć, odpocząć do malowniczej Grecji. 

- "Wspólne wakacje, to najpiękniejszy prezent, jaki mogę dać swoim dzieciom (i sobie, bo też jestem dzieckiem ) wspólny czas, wycieczki, aktywności. Wspomnienia, które mam nadzieję, zostaną z nimi na zawsze. Przesyłam najserdeczniejsze życzenia, słońce i pozytywną energię wszystkim dzieciom, tym małym i tym dużym" - napisała na swoim profilu w Dniu Dziecka. 

Kilka dni później aktorka opublikowała seksowne zdjęcie w czarnym bikini, które rozgrzało internet do czerwoności. 

 
No, no Żonka, to ja szybciej biegnę do hotelu. 

- skomentował zdjęcie mąż Katarzyny Cichopek - Marcin Hakiel

Fani, widząc takie zdjęcie, od razu prosili aktorkę o więcej zdjęć w bikini. No cóż, wcale nas to nie dziwi, bo gwiazda może pochwalić się naprawdę zgrabną sylwetką. Katarzyna Cichopek bardzo dba o swoją formę. Na jej Instagramie można znaleźć mnóstwo zdjęć z siłowni, na których widać jak ćwiczy. A jak trenuje Katarzyna Cichopek? Aktorka nie tylko stawia na trening z ciężarem własnego ciała, ale także nie boi się dodatkowego obciążenia np. w postaci hantli. W wolnych chwilach uwielbia także jeździć na rowerze, co także da się wywnioskować po jej profilu w social mediach. 

Na Instagramie przyznała również, że po każdym treningu pije proteinowego shake'a. A jak wygląda jej dieta na co dzień? Biorąc pod uwagę fakt, że gwiazda jest tak bardzo aktywna fizycznie, to możemy przypuszczać, że również jej dieta to zdrowe i pełnowartościowe posiłki. 

ZOBACZ TEŻ: Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z treningu. Jest coraz szczuplejsza?

Więcej o:
Copyright © Agora SA