Agnieszka Woźniak-Starak sprzecza się z mężem o dietę? "Jemy trochę inaczej"

Agnieszka Woźniak-Starak od lat może pochwalić się idealną sylwetką, jednak to nie tylko zasługa dobrych genów, ale również zdrowej diety. Dziennikarka zwraca ogromną uwagę na to, co znajduje się na jej talerzu. Okazuje się jednak, że z mężem nie do końca zgadzają się w kwestii żywieniowej.
Zobacz wideo

Agnieszka Woźniak-Starak jest miłośniczką aktywnego oraz zdrowego stylu życia i prawdopodobnie to właśnie dzięki temu nieustannie cieszy się świetną formą. W sezonie zimowym, dziennikarka wybiera jazdę na nartach, a kiedy tylko ma okazję bierze udział w obozach Anny Lewandowskiej, gdzie ćwiczy pod okiem trenerki oraz jej Healthy Teamu. Agnieszka często stosuje dietę pudełkową, a także unika alkoholu i cukru. 

Agnieszka Woźniak-Starak na cukrowym detoksie

jakiś czas temu, Agnieszka Woźniak-Starak podjęła wyzwanie i zdecydowała się na detoks cukrowy. O swoim postanowieniu, przypadkowo poinformowała fanów na swoim Instagramie przy okazji otrzymania paczki wypełnionej cukierkami, którą dostała od jednej z firm.

Właśnie zaczęłam detoks cukrowy, a tu oooo… malutkie moje, kochane takie. I jest tego więcej w drugim pudle...- powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak na swoim InstaStories.

Agnieszka Woźniak-Starak sprzecza się z mężem o dietę?

W jednym z ostatnich wywiadów, Agnieszka Woźniak-Starak nieco dokładniej opisała, jak wygląda jej dieta. Okazuje się, że podstawową zasadą diety dziennikarki jest wyeliminowanie z niej mięsa. Prowadząca program "Big Brother" dba również o to, by w jej menu znajdowały się produkty nisko przetworzone oraz te bogate w antyoksydanty.

W tej diecie nie liczę sama kalorii. Najważniejsze, żeby nie było w niej mięsa, a przy tym pojawiło się dużo dobrych składników odżywczych. Pozwalam sobie tylko na czerwone wino, bo ma dużo antyoksydantów. A coś słodkiego zjadam tylko w niedzielę, gdy pracuje przy Big Brotherze - wyznała Agnieszka w rozmowie z Faktem.

Nie da się ukryć, że dbanie o zdrową dietę jest dla Agnieszki Wożniak-Starak dość istotną kwestią. Jednak jej mąż - Piotr Woźniak-Starak - nie do końca zgadza się z nią w tej kwestii. W rozmowie z Faktem przyznała, że tematy dietetyczne męczą jej męża, którego codzienny jadłospis wygląda nieco inaczej, niż dziennikarki:

Staram się nie mówić przy nim o jedzeniu i mojej diecie, bo wiem, że go to męczy. Nie ukrywam, że Piotrek i ja jemy trochę inaczej - powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.