Kasia Dziurska pokazała intymne zdjęciem z Emilem. Zrobiło się gorąco

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski jakiś czas temu się zaręczyli. Niedawno na swoich profilach opublikowali bardzo intymne zdjęcia, na których Kasia jest półnaga. Za zdjęciami idzie ważny przekaz.
Zobacz wideo

Kasia Dziurska jakiś czas temu była jedną z bohaterek projektu "Fake Off", który tworzyła Dominika Cuda. Fotografka na zdjęciach chciała pokazać prawdziwe kobiety z kompleksami i wadami. Kasia Dziurska pokazała wtedy, że jej piersi nie są jednakowego rozmiaru. Przy okazji kampanii powstało również kilka innych zdjęć Kasi z jej narzeczonym Emilianem Gankowskim. Teraz ujrzały one światło dzienne. 

U Emiliana na profilu pojawiła się fotka, na której Kasia przytula się do niego i patrzy mu w oczy. Pod zdjęciem Emilian napisał: - "Czy Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę, jak ważna jesteś dla mnie?". Kasia odpowiedziała: -" Wiem! Wiem wszystko! Kocham!". 

Z kolei u Dziurskiej pojawiło się znacznie intymniejsze ujęcie. Na zdjęciu Emilian trzyma ją za piersi. 

Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nazwie ją swoim skarbem, kto ją pocałuje, przytuli, zatrzyma, nie pozwoli odejść, nie będzie jej oszukiwać, otrze łzy, gdy płacze. Na kogoś, kto nie da jej powodów do zazdrości, ale sprawi, że inne kobiety będą zazdrościć właśnie jej ... Em <3

- napisała Kasia pod zdjęciem. 

 

- "Oj prawda! A to zdjęcie odważne, ale podoba mi się! Mimo wszystko jest po prostu magiczne i widać tu to i czym piszesz" - skomentowała jedna z fanek. 

Rzeczywiście zdjęcie jest naprawdę odważne, ale przy tym wszystkim prawdziwe i wykonane ze smakiem. Nie ma mowy o wulgaryzmie. 

Przypomnijmy, że Kasia Dziurska i Emilian Gankowski poznali się już dawno temu, ale ich drogi połączyły się w jedną niespełna dwa lata temu. Od tego czasu są nierozłącnzi nit ylko prywatnie, ale i zawodowo. Para wsopólnie brała udział w tanecznym show "Dance dance dance", gdzie udało im się dojść naprawdę daleko. Choć nie udało im się wygrać programu, to publiczność ich pokochała. Ich profile na Instagramie obserwują setki tysięcy fanów. W "Przerwie na kawę" opowiedzieli nam również o tym, kiedy planują ślub i jak wyglądać będzie wesele

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.