Ewa Chodakowska ogłosiła konkurs na ambasadorkę swojego projektu

Ewa Chodakowska po powrocie z Bali nie narzeka na brak pomysłów. Trenerka nie tylko ruszyła z nowym wyzwaniem, ale także ogłosiła konkurs na ambasadorkę swojego projektu #zmienswojezycie. Jakie warunki spełniać ma potencjalna ambasadorka i jakie czekają ją nagrody?

Od początku roku, Ewa Chodakowska otwarcie komunikowała, że po ponad 8 latach tak intensywnego trybu życia, musi w końcu nieco zwolnić i skupić się na sobie. Trenerka zaczęła od urlopu na Bali, podczas którego, jak sama wyznała, wszystko sobie poukładała. Był to odpoczynek, którego Ewa naprawdę potrzebowała i jak się okazuje, 10 dni wystarczyło trenerce, by zresetować umysł i zyskać mnóstwo energii oraz pomysłów. 

Ewa Chodakowska ogłosiła konkurs na ambasadorkę swojego projektu

Czerwiec, Ewa Chodakowska rozpoczęła od zaplanowanego już wyzwania "BE STRONGER - mind & body", podczas którego pracować będzie z uczestniczkami nie tylko nad ciałem, ale także zadba o skuteczny detoks głowy. Oprócz wyzwania, trenerka przygotowała dla swoich fanek niespodziankę w postaci konkursu na ambasadorkę jej ponadczasowego projektu "Zmień swoje życie".

-"Moja misja #zmienswojezycie to całe moje życie. Dziś szukając pomysłu na połączenie wszystkich moich działań, nie mogłam nie wrócić do podstaw. Od początku działam w imię poprawy jakości życia drugiego człowieka - „zmień swoje życie” to też tytuł mojej pierwszej książki. Od początku moja komunikacja przedstawiała trening ciała, jako narzędzie do wprowadzania zmian w życie, na każdej jego płaszczyźnie! Wszystkie moje dotychczasowe wyzwania, miały ten sam cel. Zmienić Twoje życie na lepsze! Sprawić, że ty sama staniesz się lepsza, silniejsza, przejmiesz kontrolę tak nad ciałem, jak i nad życiem! Dziewczyny, Kobiety pora pójść o krok dalej! Każda z was, która chce kontynuować moją pracę na swoich kanałach, która swoją postawą będzie reprezentować zdrowy styl życia, da dobry przykład... Każda fajterka, która już korzysta lub dopiero zaczyna korzystać z moich materiałów, ma szansę zostać ambasadorką projektu "Zmień swoje życie" z Ewa Chodakowską"- napisała Ewa na swoim Instagramie.

Tym razem akcja Ewy Chodakowskiej jest naprawdę duża. Trenerka poszukuje aż tysiąca ambasadorek, które podobnie jak ona, będą motywować, pokazywać swój zdrowy styl życia w social mediach i dawać przykład do zmian. Szczegóły zadań dla dziewczyn, które chcą zostać taką ambasadorką, Ewa opisała na swoim Instagramie:

-"Zbuduj swoją społeczność! Stwórz łańcuch motywacji. Monitoruj swój progres. Pokaż z czego korzystasz (bediet.pl , BeActiveTv.pl , bedietcatering.pl - to są moje materiały). Zainspiruj do zdrowego stylu życia jak największa cześć swoich obserwatorów. Twórz atrakcyjny kontent dla swoich obserwatorów. Codziennie pokazuj, który trening zrobiłaś! Określ cel i na oczach obserwatorów realizuj go krok po kroku! Zmień swoje życie i bądź motywacją dla innych. To transakcja wiązana i najlepsza forma motywacji! Szukam 1000 ambasadorek. Pod koniec każdego miesiąca do końca tego roku wybiorę komplet. Moim zadaniem będzie cię promować! Pokazywać całej społeczności i dawać jako przykład do naśladowania i śledzenia. Dwa razy do roku zorganizuje dla nas zamknięte spotkanie, a tobie będę rzucać hasła i zadania do wykonania. Pora urosnąć w siłę, która zmieni jutro nas wszystkich".

 
Więcej o: