Marina Łuczenko-Szczęsna tańczy z Wojciechem. "Kocham nas właśnie takich"

W ostatnim czasie Marina Łuczenko-Szczęsna publikuje sporo zdjęć, czy nagrań, które mają dobrych kilka lat. Tym razem, z okazji Dnia Dziecka pokazała kolejny filmik z nią i Wojciechem Szczęsnym w roli głównej.
Zobacz wideo

Większość gwiazd z okazji Dnia Dziecka na swoich profilach na Instagramie, czy Facebooku publikowała zdjęcia z dzieciństwa. Zrobiła tak np. Anna Lewandowska, która nie dość, że jako dziewczynka była blondynką to jeszcze jadła gluten. Jej zdjęcie jest hitem internetu i zobaczycie je tutaj! Marina Łuczenko-Szczęsna poszła w zupełnie innym kierunku. Piosenkarka opublikowała wideo, które ma już pięć lat i gwiazda wspólnie z Wojciechem Szczęsnym tańczy i wygłupia się do piosenki "Coco". 

- "Mimo tego, że jestem już mamą i dziś po raz pierwszy #dzieńdziecka świętuje mój synek, to życzę nam wszystkim, żebyśmy pielęgnowali w sobie dziecko. Nie wstydźmy się wygłupiać. Myślę, że ten dzień jest właśnie po to, by przypomnieć sobie, kim jesteśmy tak w głębi serducha. Życzę Wam drogie dzieci dużo uśmiechu i radości z życia, miłości i poczucia bezpieczeństwa. Bądźcie pełni i zdrowi! Wszystkiego dobrego!To nagranie ma 5 lat! @wojciech.szczesny1 Nie byliśmy jeszcze rodzicami. Kocham nas właśnie takich. Nie zmieniajmy się!" - napisała. 

 

Jedna z fanek zarzuciła Marinie, że piosenka o kokainie na dzień dziecka raczej nie przystoi, ale gwiazda szybko jej odpowiedziała z humorem. 

Eee tam to o coco chanel. 

Z kolei inne fanki po obejrzeniu nagrania komentowały, że to nie tym razem Marina, a Wojciech skradł całe show. Nie sposób się z tym nie zgodzić, bo rzeczywiście ruchy piłkarza są naprawdę dobre. 

Marina i Wojciech Szczęsny tworzą naprawdę zgraną parę, ale takie nagrania tylko to potwierdzają. Niestety w najbliższym czasie Wojciech już tak nie zatańczy, bo kilka dni temu przeszedł operację kolana, o czym pisaliśmy tutaj. To również wyklucza go z najbliższych spotkać reprezentacji Polski w eliminacjach do euro 2020

Więcej o: