Clayton Paterson ma 60 lat i boskie ciało. Jest uważany za najseksowniejszego seniora na świecie

Clayton Paterson - Amerykanin ze stanu Ohio - ma 60 lat, jest emerytowanym prawnikiem, ma czworo dzieci i jako model - podpisanych kilka intratnych kontraktów reklamowych.
Zobacz wideo

Od jego zdjęć nie sposób oderwać wzrok! Ma doskonale wyrzeźbione mięśnie klatki piersiowej, na brzuchu nie ma ani grama tłuszczu. Bicepsów i mięśni nóg mógłby mu pozazdrościć niejeden dwudziestolatek. Ale nie zawsze tak było. 10 lat temu, kiedy Clayton skończył 50 lat, postanowił całkowicie odmienić swoje życie. Bliskim wyjawił, że jest gejem, postawił na aktywność fizyczną i zdrową dietę. Zmienił się nie do poznania. Ma masę energii, czuje się świetnie, mógłby być przykładem dla całej rzeszy mężczyzn nawet o połowę młodszych od niego. Clayton ćwiczy codziennie, dużo pływa i przykłada sporo uwagi do tego, co trafia na jego talerz. Jak widać, efekty jego wysiłków są wspaniałe. Na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia swojego boskiego ciała niemal w całej okazałości. Dlaczego niemal? Na większości zdjęć jest w samej bieliźnie. To zobowiązania reklamowe. 

- Czy bycie fit musi być tak skomplikowane? Makroskładniki, mikroskładniki, suplementy diety, posty (...) keto, paleo, cheat meals, cardio vs waga. Dla mnie to musi być łatwe, bo w przeciwnym razie nic z tego.  Podnoszę ciężary, rozciągam się, regularnie pływam, jeżdżę na nartach, chodze po górach (zawsze z kilkoma ciasteczkami przy sobie). Moje moto to: „Sen, ćwiczenia i brokuły”. Cóż, może trochę czekolady! - napisał pod jednym z opublikowanych na Instagramie zdjęć. Kto go inspiruje? - Benjamin Franklin, jeden z ojców-założycieli Stanów Zjednoczonych, wyprzedzał swój czas. Ćwiczył codziennie m.in.: pływanie i podnoszenie ciężarów. (...) Pozostawał sprawny fizycznie i psychicznie jeszcze po swoich 80 urodzinach. Miał na to sposób -  dodał. Jeśli Clayton będzie dalej żył w taki sposób, jak przez ostatnie 10 lat, jesteśmy pewni, ze będzie w jeszcze lepszej formie niż wspomniany Bejnamin Franklin. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.