Dominika Gwit z okazji 100 tys. obserwatorów zrobiła szpagat! Fani oniemieli [WIDEO]

Dominika Gwit to polska aktorka, która udowadnia, że waga wcale nie jest wyznacznikiem szczęścia, radości, czy miłości. Teraz z okazji 100 tys. fanów na Instagramie pokazała fanom, że również waga nie jest przeszkodą do zrobienia szpagatu!
Zobacz wideo

Dominika Gwit w całej swojej karierze miała różne wahania wagi. Wszyscy doskonale pamiętamy moment jej spektakularnej metamorfozy, kiedy to aktorka schudła 50 kg i była nie do poznania. Niestety, chwilę później dopadł ją efekt jo-jo. Choć aktorka znacząco przytyła, nie straciła radości z życia i poczucia humoru. Co więcej, gwiazda znalazła prawdziwą miłość i wyszła za mąż. Choć temat jej nadwagi powraca jak bumerang, to Dominika stara się tym nie przejmować. 

W wywiadzie dla "Dzień dobry TVN" wyznała, że wcale nie chce być chuda, tylko chce być zdrowa. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską przyznała, że choruje na: zespół metaboliczny i insulinooporność i ma problemy z tarczycą. Dominika Gwit powiedziała także, że kiedy bardzo mocno się odchudzała, była nieszczęśliwa, teraz jest zupełnie inaczej. 

ZOBACZ TEŻ: Dominika Gwit w Dzień Dobry TVN "Nie chcę być chuda, chcę być zdrowa"

Dominika Gwit robi szpagat 

- "Coś nieprawdopodobnego !!!! Jest tu was ze mną 100 tysięcy!!!! Dziękuję!!!! Dziękuję za wspólne radości, uśmiechy, szczęścia, wzruszenia, smutki i pocieszenia. Cieszę się, że ze mną jesteście, dajecie mi dużo energii. Na tę okrągłą liczbę życzę nam wszystkim ciepła w życiu i radości. Takiej prawdziwej, niewymuskanej na pokaz i poklask. Prawdy w życiu. Bez zawiści. Z Miłością. Wasza Domi. Ps. Uśmiechajcie się dużo, wtedy łatwiej iść przez życie!!!!" - napisała pod krótkim wideo. 

Na nagraniu widać, jak aktorka zdziwionym głosem wykrzykuje - "100 tysięcy", a chwilę później robi szpagat. 

 

Nie da się ukryć, że to wideo mogło nieźle zaskoczyć fanów, bo chyba nikt nie przypuszczał, że Dominika Gwit jest aż tak rozciągnięta. Zrobienie szpagatu to nie lada wyzwanie i nie każdy potrafi to zrobić, dlatego tym bardziej Dominice należą się wielkie brawa. 

Żeby osiągnąć taki efekt, należy naprawdę sporo ćwiczyć i przede wszystkim się dużo się rozciągać. Nie wiemy, jak Dominice udało się osiągnąć taki efekt, ale na filmiku widzimy również znacznie szczuplejszą aktorkę, dlatego podejrzewamy, że to może być zasługa treningów i diety

ZOBACZ TEŻ: Jak zrobić szpagat? Oto najskuteczniejsze ćwiczenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.