Antek Królikowski trenuje na siłowni z Tomaszem Oświecińskim. "Bracia pakerzy"

Antoni Królikowski wraz ze zbliżającymi się wakacji wrócił do treningów na siłowni. Jego partnerem jest... Tomasz Oświeciński znany jako "Strachu". No cóż, Antek nie mógł trafić lepiej. Poza ćwiczeniami panowie nagrywają zabawne filmiki, które są hitem internetu.
Zobacz wideo

Antek Królikowski w ostatnim czasie nie miał łatwo. Od rozstania z Julią Wieniawą minęło już trochę czasu i widać, że aktor zaczął jeszcze mocniej o siebie dbać. U jego boku pojawiła się także nowa partnerka, z którą Królikowski chętnie pozuje na branżowych imprezach. 

Okazuje się, że Antek ma jeszcze jednego, nowego partnera. Chodzi o partnera treningowego, czyli Tomasza Oświecińskiego, który, zanim został aktorem, był trenerem personalnym. Na Instagramach obu panów pojawia się sporo wspólnych zdjęć i filmików, które stały się absolutnym hitem sieci. Dlaczego? Zobaczcie sami. 

 

Fani są zachwyceni. 

Uwielbiam to! Powinieneś zostać komikiem!

- komentują. 

Nie da się ukryć, że treningi naprawdę służą Antkowi Królikowskiemu, bo jego sylwetka w ostatnim czasie znacznie się zmieniła. Innymi słowy, aktor po prostu schudł. Choć nie wiemy jaki cel chce osiągnąć, to trenując pod okiem "Stracha" efekt może być naprawdę zaskakujący. 

Tomasz Oświeciński z kolei na swoim profilu na Instagramie stworzył cykl filmików "Porady starego pakera", w którym uczy właśnie Antka Królikowskiego, jak powinien zachowywać się na siłowni i ćwiczyć. Pomysł okazał się bardzo trafiony, bo liczba wyświetleń stale rośnie, a wideo komentują nawet osoby ze świata fitnessu i sportu.  - "Konkret" - komentuje trenerka Adrianna Palka. 

Czy Panowie będą kontynuowali swoje nagrania? Tego nie wiemy, ale pewne jest, że fani pokochali ich duet. Może już wkrótce zobaczymy ich we wspólnym filmie Patryka Vegi? W końcu Antek Królikowski niedawno jechał z nim w jego "Lambo", a Tomasz Oświeciński został jego największym odkryciem. 

ZOBACZ TEŻ: Seksowna Marcelina Zawadzka przyłapana w sklepie z bielizną w samych szpilkach

ZOBACZ TEŻ: Piotr Stramowski bił się z Mikołajem Roznerskim. "Do dziś mam poobijane ręce"

Więcej o: