Dieta Kourtney Kardashian wcale nie jest restrykcyjna. Co je gwiazda?

Kourtney Kardashian, choć ma 40 lat i jest matką trójki dzieci, wygląda naprawdę dobrze. Celebrytka uwielbia ćwiczyć i zdrowo się odżywiać, ale ma również swoje słabości. Choć mogłoby się wydawać, że jej dieta jest bardzo restrykcyjna, to wcale nie!
Zobacz wideo

Kourtney Kardashian niedawno ruszyła ze swoim portalem, na którym dzieli się poradami z takich dziedzin jak dieta, trening, dom, czy lifestyle. Jakiś czas temu na jego łamach zdradziła, jak wygląda jej dieta. Pewnie wielu z was myślało, że gwiazda przestrzega bardzo restrykcyjnych zasad, a okazuje się, że wcale nie. Co więcej, Kourtney czasem pozwala sobie na słodycze i słone przekąski. 

- "Zdrowy styl życia wymaga równowagi - pozwalania sobie na naciśnięcie przycisku drzemki, gdy jest to naprawdę potrzebne, pomijanie siłowni w celu spędzenia czasu z przyjaciółmi i oczywiście cheat day. Tak, pozwalanie sobie raz na jakiś czas jest dbaniem o siebie. Niezależnie od tego, czy przestrzegasz ścisłej diety, czy nie, wszyscy zasługujemy na dni wolne. Bez winy i bez granic." - pisze na portalu Kourtney. 

Dwa razy dziennie pozwalam sobie na trochę słodyczy po obiedzie i kolacji. Ale kiedy byłam na diecie keto, bardzo surowo jadłam przez sześć dni w tygodniu, a mój cheat day był w niedziele. Chodziłam na targ przed kościołem i kupowałam rogalika matcha z czekoladą, a potem po kościele chodziłam do Soho House na wafle z masłem i syropem. Podczas mojej ostatniej podróży do Turcji, mieliśmy trochę śmieciowego jedzenia, takiego jak podwójne Oreo i Cheetosy dla nas wszystkich, żebyśmy mogli coś przekąsić.

- dodaje w dalszej części artykułu. 

Prawda jest taka, że taka dieta owszem może się sprawdzać, ale tylko wtedy kiedy idzie w parze z regularnymi treningami. W innym wypadku efekt byłby zupełnie inny. Z drugiej strony nie zapominajmy jednak, że to są Kardashianki, które są fankami medycyny estetycznej, jednak mimo wszystko Kourtney jest z nich wszystkich najbardziej naturalna w odróżnieniu od np. Kim Kardashian

Podejście do diety Kardashianki z pewnością spodoba się jej fanom, bo w końcu każdy z nas jest człowiekiem i raz na jakiś czas chce zjeść coś "zakazanego".

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.