Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała, jak wygląda jej dieta na urlopie

Tatiana Mindewicz-Puacz to jedna z mentorek w programie "Projekt Lady", która uważana jest za damę pełną szyku i klasy, a jej figura postrzegana jest jako nienaganna. Przy okazji urlopu, mentorka pokazała, jak wygląda jej przykładowy posiłek. Nie boi się o dodatkowe kilogramy?
Zobacz wideo

Tatiana Mindewicz - Puacz jest doradcą w zakresie komunikacji interpersonalnej, a także trenerem rozwoju osobistego. Oprócz tego, Tatiana jest również dyplomowaną psychoterapeutką z nurtu integracyjnego. Szerszą rozpoznawalność zyskała po udziale w programie "Projekt Lady", w którym występuje w roli jednej z trzech głównych mentorek. Ze względu na swoje osiągnięcia naukowe oraz profesjonalizm, to właśnie ona pracuje z uczestniczkami programu pod kątem rozwoju osobistego. Prywatnie Tatiana Mindewicz - Puacz jest matką dwóch dorosłych już synów.

Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała, jak wygląda jej dieta na urlopie 

Tatiana Mindewicz-Puacz, korzystając z przerwy między nagraniami "Projektu Lady" oraz innych swoich obowiązków, wyruszyła w podróż do Stanów Zjednoczonych. Jako cel swojego krótkiego urlopu wyznaczyła słoneczną Kalifornię. Mogłoby się wydawać, że kobieta o tak nienagannej figurze jak Tatiana zwraca ogromną uwagę na swoją dietę. Okazuje się, że do końca. Korzystając z urlopu, mentorka "Projektu Lady" pozwoliła sobie nieco nagiąć swoją dietę, pozwalając sobie na fast-foody. Zdjęciem jednego z ostatnich posiłków, który jadła w USA, podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Na fotografii widzimy burgera (jednak nie w bułce, a w sałacie) oraz mnóstwo frytek. 

Po tygodniu podróżowania, w obawie, że nie tylko bagaż ma „nieprzewidziane” dodatkowe kilogramy - żegnamy Kalifornię hamburgerem w...sałacie - napisała na Instagramie Tatiana Mindewicz - Puacz.

Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo przychylnych komentarzy oraz komplementów na temat figury mentorki. Fani niemal jednogłośnie przyznali, że przy takiej idealnej sylwetce, Tatiana nie musi obawiać się żadnych dodatkowych kilogramów.

Patrząc na to zdjęcie i oglądając program z twoim udziałem możesz jeść spokojnie, parę kilogramów ci nie zaszkodzi - pisali obserwatorzy.
 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan ma dość zdjęć kobiet z płaskimi brzuchami tydzień po porodzie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.