Ewa Chodakowska kusi ciałem na Instagramie: "Przepraszam za nieprzyzwoite zdjęcie"

Ewa Chodakowska często pokazuje się w bikini na swoich social mediach, by motywować innych. Okazuje się, że nie wszystkim taki widok się podoba. Przy okazji publikacji jednego z ostatnich zdjęć, trenerka przeprosiła za "nieprzyzwoite zdjęcie". Naprawdę jest za co przepraszać?
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska wróciła ostatnio z urlopu na Bali, na który udała się, by zresetować umysł i odpocząć od zawrotnego tempa swojego życia. Po powrocie, trenerka zwolniła nieco swoje zawodowe życie i jak sama przyznała na swoim Instagramie - właśnie tego jej było trzeba. Po 10 dniach zupełnego odpoczynku, Ewa oznajmiła, że chyba znacznie częściej musi pozwalać sobie na takie wakacje, gdyż teraz ponownie ma mnóstwo pomysłów oraz energii do działania. 

Ewa Chodakowska szykuje dla fanek kolejne wyzwanie

Internetowe wyzwania tworzone przez Ewę są już niemal kultowe, a jej fanki domagają się nieustannie nowej motywacji i wyzwań, by zmieniać swoje nawyki oraz pracować nad ciałem. Na ostatniej prostej przed wakacjami czeka je jednak coś zupełnie nowego. Ewa Chodakowska już zapowiedziała, że jej następne wyzwanie różnić się będzie od tych poprzednich. 

Ewa Chodakowska przeprasza za nieprzyzwoite zdjęcie na Instagramie

Nie da się ukryć, że Ewa Chodakowska jest posiadaczką jednego z najzgrabniejszych ciał w całej Polsce. Nic więc dziwnego, że trenerka chętnie pokazuje swoje zdjęcia w skąpych bikini. Okazuje się jednak, że nie wszystkim podoba się takie eksponowanie ciała. Pod jednym z postów dotyczących nadchodzącego wyzwania, Ewa przeprosiła za opublikowanie "nieprzyzwoitego zdjęcia". 

PS. Przepraszam za nieprzyzwoite zdjęcie na dzień dobry (ostatnio zauważyłam ze niektórym nie po drodze z moim bikini wizerunkiem)... Moja Madzia strzeliła mi fotkę telefonem na ostatnim wyjeździe. Szukałam innych zdjęć, ale ja niestety tak wyglądam w swoich strojach. Nie mam innych świeżych fotek, bo odkąd wróciłam, trenuje, jem, pracuje, śpię... nie mam ani chwili na dyrdymały - napisała Ewa Chodakowska pod postem na Instagramie.

Fanki jednoznacznie stwierdziły, że trenerka absolutnie nie ma za co przepraszać, gdyż jej ciało jest dla nich ogromną motywacją. W komentarzach pojawiło się mnóstwo ciepłych słów:

Przepraszam za fotkę?! Ewko !!! Przecież my dziękujemy za te foty!!! Nie wiem jak inne kobiety, ale mnie takie zdjęcia mega motywują!!! Masz piękne ciało!!!
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.