Anna Lewandowska zapewnia: "Trening jest zdecydowanie lepszy od mocnej kawy"

Anna Lewandowska poprzez swoje zdjęcia na Instagramie stara się zmotywować nawet największych leniuchów. Dzięki swojej aplikacji Diet&Training by Ann chce pomóc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki swoim fanom. Trzeba przyznać, że jej forma to marzenie.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska każdego dnia zapewnia, że trening w połączeniu ze zdrową dietą to klucz nie tylko do wymarzonej sylwetki, ale również zdrowia, które jest przecież niezwykle ważne. Niedawno w jednym z rankingów Lewandowska została wybrana najbardziej wpływową Polką na Instagramie. Nie sposób się z tym nie zgodzić, bo liczba jej zagorzałych fanów stale rośnie. Co ciekawe Anna Lewandowska wyprzedziła swojego męża, który uplasował się na drugim miejscu. 

Obecnie gwiazda przebywa w Warszawie, gdzie oczywiście odwiedziła swoje centrum treningowe Healthy Center by Ann, swoją drogą uwielbiane przez gwiazdy. Trenują tam np. Weronika Książkiewicz, czy Zosia Ślotała. Wczoraj Lewandowska na Insta Story pochwaliła się, że już za chwile rusza z treningiem personalnym, więc jak widać, nie jest tylko właścicielką, a także trenerką. 

W czwartek rano na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które ma być potwierdzeniem, że trening działa lepiej niż kawa. Patrząc na radość Lewandowskiej, jesteśmy skłonni w to uwierzyć. 

 
TRENING jest zdecydowanie lepszy od mocnej kawy! Właśnie nabrałam obrotów, aby wskoczyć w ten dzień! Szybki trening, ale efektywny!

- pisze Lewandowska. 

Z podpisu dowiadujemy się również, jej aplikacja ma już dziewięć programów treningowych. Wśród nich te na całe ciało, ale i poszczególne partie, a także trening dla Panów. 

Nie da się ukryć, że pomysł z aplikacją dla Anny Lewandowskiej okazał się strzałem w dziesiątkę, bo liczba pobrań przekroczyła już pół miliona. Znając zacięcie biznesowe trenerki, podejrzewamy, że to nie koniec, a dopiero początek. Zresztą w jednym z wywiadów jej mąż Robert Lewandowski powiedział, że Ania jest naprawdę zawzięta i ma mnóstwo nowych pomysłów. 

Anna Lewandowska w swoim dorobku ma takie biznesy jak Foods by Ann, Healthy Store by Ann, Healthy center by Ann, Baby by Ann i Diet&Training by Ann. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.