Joanna Krupa pokazała swój pierwszy trening w ciąży

Tydzień temu, Joanna Krupa ogłosiła światu, że wraz z mężem spodziewają się ich długo wyczekiwanego dziecka. Radosną nowinę ogłosiła podczas wywiadu w "Dzień Dobry TVN". Teraz modelka pokazała na Instagramie, jak dba o swoją formę w czasie ciąży.
Zobacz wideo

W Dzień Mamy, czyli 26 maja, Joanna Krupa na antenie "Dzień Dobry TVN" ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Modelka zdradziła również, jak poinformowała o ciąży swojego męża:

Jak serduszko bije, to jest coś niesamowitego! Zrobiłam dwa testy ciążowe i wysłałam mu zdjęcie - przyznała.

Joanna Krupa pochwaliła się na Instagramie ciążowymi krągłościami

Kilka dni po ogłoszeniu tej szczęśliwej nowiny, Joanna Krupa opublikowała zdjęcie, na którym w pełnej okazałości pokazała swój rosnący ciążowy brzuszek. Obserwatorzy nie mogli wyjść z zachwytu i w komentarzach jednogłośnie stwierdzili, że modelce ewidentnie ciąża służy. 

Joanna Krupa pokazała jak trenuje w czasie ciąży

Nie trzeba było długo czekać, gdyż zaledwie tydzień po tym, jak Joasia potwierdziła swoją ciążę, modelka pokazała na swoim Instagramie, jak dba o formę podczas tego szczególnego okresu w jej życiu. Na jaki trening postawiła Joanna Krupa? Modelka wybrała marsz na bieżni, co jest odpowiednią aktywnością dla kobiet spodziewających się dziecka. Pod postem modelka umieściła krótki podpis:

Mały trening nigdy nie zaszkodzi, nawet kobiecie w ciąży, chyba że doktor zaleci inaczej.

Widać, że Joanna Krupa nie zamierza zaprzestać treningów w ciąży, gdyż prawdopodobnie ma na to zgodę swojego lekarza. Modelka musi jednak zmodyfikować  swoje ćwiczenia i dopasować je do swojego obecnego stanu. Właśnie dlatego, zamiast intensywnego treningu, modelka wybiera teraz znacznie spokojniejszą opcję treningu cardio w postaci marszu na bieżni. Oprócz tego, modelka nieustannie zwraca ogromną uwagę na swoją dietę. Będąc w Polsce, podczas nagrań do 8. edycji programu Top Model, Asia korzysta z cateringu dietetycznego, dzięki któremu może zachować regularność posiłków nawet podczas całodniowego planu zdjęciowego.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.