Kim Kardashian została weganką? Zdjęcie jej posiłku wiele mówi

Kim Kardashian zyskała sławę dzięki telewizyjnemu show "Z kamerą u Kardashianów". W programie nie raz widać było, jak gwiazda je mięso. Prawdopodobnie w nowych odcinkach już tego nie zobaczycie, bo Kardashianka przerzuciła się na dietę roślinną.
Zobacz wideo

Coraz więcej gwiazd świadomie rezygnuje ze spożywania mięsa na rzecz diety wegetariańskiej lub wegańskiej. Wegankami są np. Anne Hathaway, Beyonce, czy Miley Cyrus. Okazuje się, że do tego grona prawdopodobnie dołączyła również jedna z najpopularniejszych gwiazd w Stanach Zjednoczonych - Kim Kardashian. Celebrytka niedawno na Instagramie opublikowała zdjęcie swojego posiłku, które jest doskonałym potwierdzeniem naszej hipotezy. Co znalazło się na jej talerzu? 

Kim Kardashian została weganką?Kim Kardashian została weganką? www.instagram.com/kimkardashian/

Życie oparte na roślinach. 

- napisała pod zdjęciem. 

Na fotce widzimy, że pierwsze skrzypce grają tosty z awokado. Do tego, Kim dobrała prawdopodobnie wegańskie parówki i jakieś pure. Obok talerza stoi również koktajl z dodatkiem morskiego mchu. 

Kim Kardashian w pierwszej ciąży bardzo przytyła, chwilę potem zaczęła powrót do formy. Nie trzeba było długo czekać, żeby gwiazda ponownie zaszła w ciążę. Tym razem jej waga nie skoczyła tak drastycznie, jak wcześniej. Choć Kim ma czwórkę dzieci, to tylko dwójkę rodziła sama. Po tym, kiedy na świat przyszedł Saint, gwiazda wzięła się za regularne treningi i zdrową dietę. Od dłuższego czasu Kim Kardashian może pochwalić się zabójczą sylwetką. Jej wąska talia i płaski brzuch są obiektem westchnień fanów. Co prawda niektórzy zarzucają jej, że przerabia zdjęcia w Photoshopie, ale Kim nigdy tego nie potwierdziła. 

A jak wygląda jej trening? Kim Kardashian uwielbia trenować na siłowni z dużym obciążeniem. Kiedy brakuje jej czasu, wybiera trening z trenerem personalnym u siebie w posiadłości. Choć jej forma zaskakuje, to i tak najbardziej wysportowaną z sióstr jest Khloe Kardashian, która na przestrzeni lat bardzo się zmieniła. Jej metamorfoza to przede wszystkim widoczny spadek wagi. 

Na razie tylko Kim Kardashian przyznała się do tego, że zamieniła mięso na warzywa, ale kto wie, może reszta jej rodziny również przejdzie na wegetarianizm, bądź weganizm? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.