Britney Spears wraca do formy. Jedni są zachwyceni, inni się martwią

Britney Spears jeszcze do niedawna przebywała w szpitalu psychiatrycznym, w którym podobno była umieszczona przez ojca. Prawdopodobnie jej stan się polepszył, o czym świadczyć mogą filmiki i zdjęcia na Instagramie. "Robię formę na lato" - napisała piosenkarka pod jednym z nich.
Zobacz wideo

Britney Spears już kilka razy w swojej karierze upadała. Chyba każdy z nas pamięta sytuację sprzed kilkunastu lat, kiedy obcięła się na łyso w jednym z salonów fryzjerskich. Choć teraz jest szczęśliwie zakochana, to niestety jakiś czas temu po raz kolejny wylądowała w szpitalu psychiatrycznym. Plotuje się, że to wszystko za sprawą jej ojca. 

Minęło kilka tygodni, a na Instagramie Britney Spears pojawia się coraz więcej zdjęć i krótkich filmów. Jej fanów cieszy to, że gwiazda wraca nie tylko do formy psychicznej, ale również fizycznej. Britney wrzuca do sieci sporo filmików, na których widać jak trenuje. 

Przed laty uważana była za jedną z najseksowniejszych piosenkarek na świecie, ale późniejsze problemy doprowadziły ją do nadwagi. Obecnie nie ma już po niej śladu i widać, że regularne treningi na siłowni, taniec, czy joga przynoszą efekty. 

 

Większość fanów w komentarzach pisze: - "Tak się cieszę, że wróciłaś", "Tak trzymaj" itp. itd. Wszystko wskazuje na to, że Britney naprawdę czuje się lepiej, ale niektórzy z obserwatorów nadal się o nią martwią. 

Na drugim wideo wydaje się kompletnie inną osobą. Czy wszystko z nią w porządku? Niech ktoś zabierze jej Instagrama, kupi jej dom na wsi i pozwoli żyć w spokoju! Leki zniszczyły jej duszę i osobowość. Wydaje się strasznie spięta.

- piszą pod innym wideo. 

Jakiś czas temu pisaliśmy o diecie Britney Spears. Nie wiemy, czy gwiazda nadal jej przestrzega, ale wcześniej wyglądało to tak: Britney zrezygnowała z alkoholu i fast foodów na rzecz zdrowych węglowodanów, ale w małej ilości. Jej główną zasadą było jedzenie trzech dużych i dwóch małych posiłków w ciągu dnia. Liczba kalorii nie mogła przekraczać 1500. W połączeniu z intensywnymi treningami jeszcze kilkanaście miesięcy temu nad powrotem do formy gwiazdy zachwycały się wszystkie media na świecie. 

Widać, że sport pomaga Britney w codziennym funkcjonowaniu. Mamy nadzieję, że jej problemy psychiczne to już przeszłość. 

ZOBACZ TEŻ: Wiele osób twierdziło, że NIGDY nie odzyska figury. A zobaczcie NA TO...!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.