Agnieszka Kaczorowska trenuje w zaawansowanej ciąży. Jej trening może zaskoczyć

Agnieszka Kaczorowska już wkrótce zostanie po raz pierwszy mamą. Gwiazda nie rezygnuje jednak z aktywności fizycznej, mimo zaawansowanej ciąży. W odróżnieniu od innych polskich gwiazd sport, który wybrała, może być dla was zaskoczeniem.
Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska-Pela to aktorka, którą wszyscy kojarzą przede wszystkim z serialu "Klan", w którym wcielała się w rolę Bożenki. Okazuje się, gwiazda poza sukcesem w telewizji odnosiła również znacznie większe sukcesy na parkiecie. Kaczorowska jest tancerką klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, a także Młodzieżową Mistrzynią Świata w tańcach latynoamerykańskich z 2010. 

Po zakończonej karierze sportowej nie rozstała się z tańcem. W latach 2014-2018 brała udział w programie "Taniec z gwiazdami", w którym była nauczycielką. Jej partnerem był np. Rafał Maślak, czy Nikodem Rozbicki

Miłość do tego sportu i wieloletnie doświadczenie pozwoliło jej założyć szkołę tańca na warszawskiej Pradze. W zeszłym roku głośno było o ślubie Agnieszki Kaczorowskiej, a już chwilę później szczęśliwa para poinformowała o tym, że zostaną rodzicami. Agnieszka założyła kanał na YouTube, na którym dzieliła się poradami z dziedziny parentingu z ekspertami. 

Jak możecie się domyślać, nawet w ciąży tancerka nie zaprzestała treningów. Co prawda spora część gwiazd decyduje się na treningi na siłowni, czy w zaciszu domowym, a Kaczorowska-Pela na coś zupełnie innego. Chodzi oczywiście o taniec. W środę na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie po treningu. 

Agnieszka Kaczorowska po treningu w ciążyAgnieszka Kaczorowska po treningu w ciąży www.instagram.com/agakaczor/

Nie da się ukryć, że ciąża jej naprawdę służby, Agnieszka wygląda pięknie. 

Od dłuższego czasu w polskim show-biznesie mamy prawdziwe baby-boom. Niedawno urodziła Izabela Janachowska, czy Sara Boruc. Żona Artura Boruca tydzień po porodzie pokazała zdjęcie swojego brzucha i podkreśliła, że trening w ciąży jest naprawdę ważny i bardzo pomocy w późniejszym powrocie do formy. Oczywiście, tylko wtedy, kiedy jest wykonywany za zgodą lekarza. 

Możemy przypuszczać, że regularne treningi Agnieszki Kaczorowskiej z pewnością pomogą jej wrócić do formy sprzed ciąży. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.