Maja Sablewska publikuje odważne zdjęcie. Fani: "Wchodzę w komentarze i nie ma hejtu"

Maja Sablewska słynie nie tylko z wyczucia mody, ale również z odważnych zdjęć, które publikuje na Instagramie. Niestety, w większości przypadków wylewała się na nią ogromna fala hejtu, ale nie tym razem. Jak fani komentowali nową fotkę?
Zobacz wideo

Już nie raz pisaliśmy o tym, że Maja Sablewska uwielbia szokować, szczególnie na Instagramie. Jej profil przepełniony jest półnagimi zdjęciami. Niektórzy z fanów uważają je za sztukę, inni za mocną przesadę. Tym razem pod jednym ze zdjęć pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, a nie hejtu. 

Maja Sablewska, choć odsłania kawałek piersi (sutek zakrywa w programie graficznym), to na zdjęciu pozostaje ubrana. Ma na sobie czarny kostium kąpielowy, a fotka wykonana jest pod prysznicem. 

Rozwijanie umysłu i praca nad ciałem sprawia, że ??jestem szczęśliwa i staję się lepszym człowiekiem.LOVE. 

- komentuje pod zdjęciem. 

 
Niesamowita ! Przepiękne zdjęcie! Woow :) Brawa dla fotografa :)! Ale przede wszystkim dla Ciebie :)!! Masz piękne ciało. Widać ile ciężkiej pracy w to wkładasz ! Ale przede wszystkim widzę serce. Dobre, piękne serducho :) Fajnie, że jesteś!

- komentuje jeden z obserwatorów. 

To jest pierwsze zdjęcie, które kompletnie robi robotę Majka. Reszta to kicha, ale to... nie mam słów. 

- pisze ktoś inny. 

Prawda jest taka, że na tym zdjęciu gwiazda TVN Style wygląda naprawdę dobrze. Jej szczupłe ciało wskazuje na to, że regularnie ćwiczy. Rzeczywiście poza odważnym i zdjęciami nie brakuje również tych z siłowni. Fani szczególną uwagę zwracają na nogi gwiazdy. Nie da się ukryć, że są one niebotycznie długie i szczupłe. 

- "Od kiedy kobiety wspierają kobiety, dzieją się niesamowite rzeczy. Wspierajmy się, proszę. Bardzo proszę :)"- komentuje inne swoje zdjęcie Maja Sablewska. 

Niedawno coraz więcej gwiazd wspiera się w social mediach. Niedawno Anna Lewandowska na swoim Instagramie opublikowała post, w którym wyraziła słowa wsparcia do Sandry Kubickiej, która z kolei przyznała się do tego, że choruje na zespół policystycznych jajników i dlatego przytyła prawie 20 kg. Modelka bardzo jej za to dziękowała. Jeżeli chcecie przeczytać o tym więcej, to pisaliśmy o tym tutaj

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.