Magda Gessler w swojej restauracji gościła Aniołka Victoria's Secret. Co zjadła modelka?

Magda Gessler uważana za królową polskiej gastronomi we wtorek w swojej restauracji "U Fukiera" gościła jedną z najpiękniejszych modelek na świecie, Aniołka Victoria's Secret - Sarę Sampaio. Modelka przyszła na kolację z Marcinem Tyszką.
Zobacz wideo

Magda Gessler to absolutnie jedna z najpopularniejszych restauratorek w Polsce. Jej program "Kuchenne rewolucje" dał jej ogromną rozpoznawalność i jeszcze większe grono fanów. Polskie gwiazdy uwielbiają jej restauracja, a w tłusty czwartek Ewa Chodakowska, czy Anna Lewandowska zajadają się pączkami z jej cukierni "Słodki Słony". Okazuje się, że Magda Gessler skradła też podniebienie jednej z najpiękniejszych modelek na świecie Sary Sampaio. 

Sara Sampaio w restauracji " U Fukiera" 

Na Instagramie Magdy Gessler pojawiło się zdjęcie polskiego fotografa Marcina Tyszki i Aniołka Victoria's Secret Sary Sampaio. Pod nim Gessler pisze tak: 

Zapraszam do najstarszej mojej ukochanej restauracji na rynku starego miasta  "u Fukiera" . Odwiedzili go wczoraj Marcin Tyszka i szefowa Marie Claire. Ogromnie mi milo gościć. Gość specjalny na zdjęciu Sara Sampaio.

Z kolei Marcin Tyszka napisał: 

- "Pierwsza kolacja zawsze w magicznym miejscu "U Fukiera" mojej najbardziej szalonej i niezawodnej Magdy Gessler. Zdradzę Wam sekret....Sara Sampaio też była zachwycona... Pielmieni w zabajone, śledzik, kaczka a na koniec deser zupa nic...na talerzach nic nie zostało Efekty naszej pracy już niebawem" - napisał fotograf pod zdjęciem. 

 

Kim jest Sara Sampaio?

Przypomnijmy, że Sara Sampaio to portugalska modelka i aktorka. Swoją karierę zaczynała jako 15-latka. Była ambasadorką takich marek jak Calzedonia, czy Giorgio Armani.Sara Sampaio pracowała dla Elie Saab, Paula Gaultiera, Miu Miu, Tommy’ego Hilfigera, Marca Jacobsa oraz Missoni. Ma w swoim portfolio sesje dla Vogue’a, Maxima (jej pierwsza amerykańska okładka), GQ oraz Elle i Glamour. Sara Sampaio pojawiła się także w teledyskach – w klipie fo piosenki "Chainsaw" Nicka Jonasa zagrała dziewczynę wokalisty, a w ramach promocji marki Victoria’s Secret pojawiła się w obrazie do utworu "2U" Davida Guetty i Justina Biebera. Od kilku lat dumnie prezentuje się na wybiegu Victoria's Secret jako jeden z Aniołków. Na Instagramie obserwuje ją ponad siedem milionów fanów. Prywatnie związana z milionerem Olivierem Ripleyem. 

Modelka może pochwalić się boską sylwetką. Na swoim Instagramie chętnie pokazuje wideo z treningów. Sara Sampaio nie boi się ciężkiej pracy, a jej treningi wcale nie należą do najlżejszych. 

ZOBACZ TEŻ: Grace Elizabeth nowym Aniołkiem Victoria's Secret. Jest dziewczyną piłkarza

ZOBACZ TEŻ: Victoria's Secret ma nowego aniołka. Ciało Barbary Palvin różni się od innych modelek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.