Joanna Krupa pochwaliła się na Instagramie ciążowym brzuszkiem

26 maja, przy okazji wizyty w "Dzień Dobry TVN", Joanna Krupa podzieliła się radosną wiadomością, że wraz z mężem spodziewają się długo wyczekiwanego dzidziusia. Teraz, modelka na swoim Instagramie pochwaliła się pierwszymi ciążowymi krągłościami.
Zobacz wideo

Joanna Krupa wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że jej ogromnym marzeniem jest dziecko. Jednak ze względu na chorobę Hashimoto, modelka musiała z tym nieco poczekać.

Jak się stanie naturalnie to super, ale muszę na razie zaczekać. Dowiedziałam się, że mam chorobę Hashimoto - powiedziała kilka miesięcy temu w jednym z wywiadów.

Jak się jednak okazało, już wkrótce na świecie pojawi się pierwsze dziecko Joanny Krupy oraz jej męża - Douglasa Nunesa. W niedzielę 26 maja, czyli w dzień mamy, modelka potwierdziła na antenie "Dzień Dobry TVN", że spodziewa się dziecka. Opowiedziała również, jak poinformowała o tym swojego męża:

Jak serduszko bije, to jest coś niesamowitego! Zrobiłam dwa testy ciążowe i wysłałam mu zdjęcie - przyznała.

Joanna Krupa pochwaliła się na Instagramie ciążowym brzuszkiem

Ostatnio, na swoim Instagramie, Joanna Krupa opublikowała pierwsze zdjęcie, na którym w pełnej okazałości pokazała swoje pierwsze ciążowe krągłości. Fani nie kryli zachwytu nad wyglądem modelki i jednogłośnie stwierdzili, że Joasi służy ciąża, bo wygląda rewelacyjnie. Post skomentowała nawet sama Anna Lewandowska:

Gratulacje Asiuuuuu. Cudnie - napisała trenerka.

Joanna Krupa odpowiedziała na gratulacje Ani i przy okazji podpytała o treningi oraz osoby specjalizujące się w kwestii ciąży oraz fitnessu:

@annalewandowskahpba dziękuje kochana!!! Będę prosić kogoś na training jak jestem w Polsce . Może masz kogoś, kto zna się na ciąży i fitness? - zapytała modelka.

Jak widać, Joanna Krupa nie zamierza zaprzestać treningów w ciąży, chce natomiast zmodyfikować i dopasować go do swojego obecnego stanu pod okiem specjalisty. Oprócz tego, modelka nieustannie dba o swoją dietę. Będąc w Polsce, korzysta z cateringu dietetycznego, który dba o regularność jej posiłków nawet podczas całodniowego planu zdjęciowego. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.