Anna Lewandowska wspiera Sandrę Kubicką w chorobie. "Znam DOSKONALE te dolegliwości"

Anna Lewandowska niedawno jeden z postów poświęciła problemom z hormonami. W swojej wypowiedzi wsparła Sandrę Kubicką, która niedawno przyznała się, że choruje na zespół policystycznych jajników. Okazuje się, że Lewandowska zna temat od podszewki.
Zobacz wideo

Sandra Kubicka niedawno zdobyła się na ogromną odwagę i przyznała, że przytyła prawie 20 kg. Jej fani nie dowierzali słowom modelki, ale okazało się, że gwiazda wcale nie przestała o siebie dbać i dlatego przytyła, a choruje na zespół policystycznych jajników. O tym, jak objawia się ta choroba i jakie symptomy miała Sandra Kubicka, pisaliśmy tutaj

Nie trzeba było długo czekać, by rzesze fanów modelki wysłały jej ogromne wsparcie. Również Anna Lewandowska postanowiła napisać coś od siebie. 

Niedawno temat był poruszany również przez modelkę Sandrę Kubicką, której dziękuję za odwagę i prawdę! Dziś, w dobie perfekcjonizmu staramy się ukrywać nasze niedoskonałości. Dlaczego? Ponieważ opinia ludzi często powoduje podobne spustoszenie co choroba:(co również podkreślała Sandra.

Swoim postem Anna Lewandowska chciała zwrócić uwagę na tolerancję, akceptację i wsparcie. Co więcej, Ania zaskoczyła wszystkich tym, że przyznała, że sama zna temat od podszewki. 

- "Ja znam DOSKONALE te dolegliwości związane z wahaniem poziomu hormonów, do tego dochodzą uwarunkowania genetyczne. Zmaga się z nimi naprawdę wiele kobiet. Ma to zazwyczaj miejsce m.in. w trakcie trwania cyklu miesiączkowego. Poziom hormonów zazwyczaj wpływa na nasz wygląd i samopoczucie, ZACZNIJMY WIĘC o tym MÓWIĆ... Wspierajmy się, a nie krytykujmy. - napisała pod swoim zdjęciem. 

 

Sandra Kubicka po przeczytaniu wypowiedzi Ani nie kryła wzruszenia. 

- "Dziękuje Ci kochana za te piękne słowa i za to nagłośnienie sprawy. Ty w naszym kraju masz największy zasięg i moc przekazania słów. Mam nadzieje, że coś się zmieni. Jesteś świetna" - napisała Sandra.

Na PCOS cierpi 15% kobiet w wieku rozrodczym... Dlatego warto mieć świadomość tego, że kiedy chorujemy, nie mamy najmniejszego wpływu na nasze ciało, pomimo aktywności i zdrowo stylu życia. To niewątpliwie podwójny wysiłek, któremu potrzebne jest zrozumienie, życzliwość i wsparcie drugiej osoby, innej kobiety.

- podsumowała swoją wypowiedź Anna Lewandowska.  

ZOBACZ TEŻ: Sandra Kubicka zareagowała na hejt, który dotyka ją przez chorobę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.