Ewa Chodakowska otrzymała nagrodę magazynu Wprost: "Siedzę, pisze i beczę"

Ewa Chodakowska pojawiła się ostatnio na a gali ShEO Awards 2019, podczas której trenerka odebrała nagrodę. Tuż po wydarzeniu wróciła do domu i postanowiła od razu podziękować swoim fankom, publikując na Instagramie pełen emocji oraz wzruszenia post.
Zobacz wideo

Ostatnie tygodnie były dla Ewy Chodakowskiej szczególne. Trenerka przyznała, że od wielu lat pracuje ponad swoje siły i zdecydowała się nieco zwolnić tempo swojego życia. Ta wiadomość zaniepokoiła fanki Ewy, które obawiały się, że chce zupełnie zniknąć, jednak ona uspokoiła je wyjaśniając, że właśnie teraz będzie miała dla nich więcej czasu - tak jak na początku swojej kariery. 

Ewa Chodakowska nagrodzona podczas gali ShEO Awards 2019 magazynu Wprost

Ewa Chodakowska jest jedną z tych gwiazd, które niezbyt chętnie bywają na ściankach, czy czerwonych dywanach. Trenerka wielokrotnie podkreślała, że woli skupić się na swojej pracy, niż tracić czas na pozowanie przed fotoreporterami. Są jednak wydarzenia, na których Ewa Chodakowska chętnie się pojawia. 28 maja, trenerka pojawiła się na gali ShEO Awards 2019, podczas której nagrodzone zostały kobiety sukcesu. Jedną z laureatek tej prestiżowej nagrody została właśnie Ewa Chodakowska. Wzruszona trenerka, kiedy tylko wróciła po gali do domu, postanowiła podziękować swoim fankom, publikując obszerny post na swoich social mediach.

-"Siedzę, pisze i beczę. Tak po ludzku... Mam najbardziej genialną społeczność, jaką kiedykolwiek mogłabym sobie wymarzyć. Obiecuję dbać tutaj o was jak o najserdeczniejsze przyjaciółki!!! Obiecuję nigdy nie zniknąć. Obiecuje już nigdy nie wątpić. Stoczyłam tyle bitew. Upadłam tyle razy. Dostałam po gębie niezliczone ilości. Za każdym razem będę się podnosić, bo wiem, że dla nas warto! Ta relacja jest prawdziwa! Kiedyś bałam się fanów... Myślałam, że muszę być jakaś, że wy oczekujecie ode mnie, żebym była jakaś. Wiele razy bałam się, że nie sprostam waszym oczekiwaniom. Co się okazuje? Im bardziej jestem sobą, tym dostaje od was więcej miłości niż kiedykolwiek wcześniej. Zły dzień? Spoko, każdy może mieć zły dzień! Wku...rzenie? Spoko! Każdy ma prawo do złości. Sielanka... no pewnie! Przecież nie leżę do góry brzuchem tylko pracuje na sielankę. Luksus? „Zarobiła nie ukradła” czytam... Szczęście? Każdego dnia na nie pracuje. Babki dziękuję! Jesteście genialne! Wróciłam silniejsza niż kiedykolwiek! To jest nasz czas! Moją misją jest o ciebie dbać. Dziś za swoją prace otrzymałam nagrodę ShEO przyznawaną przez tygodnik WPROST. Dziękuję WPROST za to wspaniałe wyróżnienie, mężowi za nieustanne wsparcie (ten sukces jest nasz! wspólny) i tobie za nieustanne zaufanie" - napisała na Instagramie Ewa Chodakowska.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.