Kylie Jenner opowiedziała, jak wygląda dieta jej córki. Sushi to dopiero początek

Pierwsze dziecko Kylie Jenner - córka Stormi Webster - przyszła na świat 1 lutego 2018 roku. Teraz, najmłodsza siostra klanu Kardashian-Jenner opowiedziała o tym, jak wygląda dieta jej niespełna półtorarocznej córeczki. Okazuje się, że sushi to zaledwie początek.
Zobacz wideo

Nieco ponad rok temu Kylie Jenner została po raz pierwszy mamą. Wiadomość o narodzinach córki dla wielu była nie lada zaskoczeniem, bo gwieździe przez całe 9 miesięcy udało się ukrywać ciążę. Wiele osób wątpiło w to, że najmłodsza z sióstr Kardashian-Jenner sprawdzi się w roli młodej matki, jednak po upływie ponad roku, chyba już nikt nie ma wątpliwości, że 21-latka radzi sobie całkiem dobrze. Właścicielka kosmetycznego imperium, która najpierw ukryła przed światem ciążę, teraz coraz chętniej opowiada o szczegółach swojego macierzyństwa. Podczas jednego z ostatnich wywiadów Kylie zdradziła, jak wygląda dieta jej półtorarocznej córeczki Stormi.

Kylie Jenner opowiedziała, jak wygląda dieta jej córki

W ostatnim czasie, Kylie Jenner porozmawiała z Heather Sanders na jej kanale YouTube. W wywiadzie, który ukazał się w serwisie, najmłodsza miliarderka na świecie opowiedziała m.in. o tym, jak wygląda jadłospis jej dziecka. Okazuje się, że dieta małej Stormi znacznie różni się od diety przeciętnych jej rówieśników. Mało tego, dieta tej półtorarocznej dziewczynki znacznie odbiega od potraw, które na co dzień je przeciętny dorosły człowiek. 

Stormi kocha sushi - wyznała Kylie Jenner w rozmowie z Heather Sanders na jej kanale YouTube.

Sushi to jednak nie wszystko. Niespełna półtoraroczna Stormi Webster ma znacznie bardziej wyszukany gust, niż mogłoby się komukolwiek wydawać. Kylie zdradziła także, że kolejną ukochaną potrawą jej małej córeczki jest zielona fasolka sojowa edamame, która w ostatnim czasie robi furorę wśród wielbicieli zdrowego stylu życia, a także ryż z sosem sojowym.

Uwielbia edamame. Można jej przynieść mnóstwo edamame i nie przestanie jeść, dopóki wszystko nie zniknie. Zjadłaby też całą misę ryżu z sosem sojowym - powiedziała Kylie Jenner. 

Co myślicie o takich potrawach dla małego dziecka?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.