Izabela Janachowska pokazała sylwetkę dwa tygodnie po porodzie. Jak wygląda?

10 maja 2019 roku, Izabela Janachowska przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Już dwa tygodnie po porodzie, ekspertka ślubna i była tancerka pojawiła się oficjalnie na czerwonym dywanie. Nie da się ukryć, że wszystkich zaskoczyła swoją świetną sylwetką!
Zobacz wideo

Trzeba przyznać, że Izabela Janachowska w trakcie ciąży wyglądała naprawdę fantastycznie! Po ekspertce ślubnej bardzo długo nie było widać, że spodziewa się dziecka, a fani dowiedzieli się dopiero wówczas, kiedy Iza ogłosiła tę radosną nowinę w swoich social mediach. Będąc już w zaawansowanej ciąży, Izabela Janachowska w żaden sposób nie ukrywała swojego krągłego brzuszka, a wręcz przeciwnie, w jednym ze swoich filmików na YouTube'ie zdradziła fanom, ile przytyła w trakcie ciąży. 

Ile w trakcie ciąży przytyła Izabela Janachowska?

Ekspertka ślubna postanowiła nagrać na swój kanał filmik, który jest w sieci niezwykle popularny, a mianowicie potwierdzanie/dementowanie przekonań internautów na swój temat. Wśród różnych przekonań fanów znalazły się również takie, które sugerowały, że Iza tylko udaje ciążę, a tak naprawdę wynajęła surogatkę. Była tancerka z dystansem i uśmiechem na ustach zdementowała absurdalne plotki, jednocześnie zdradzając, ile przytyła w czasie ciąży:

Niektóre opinie są wkurzające, ciężko odpowiedzieć na to. Nie no, dementuje! Jest, tu mam brzuchol przytyłam 6 kg na ten moment i niedługo na świecie będzie dzidziuś – powiedziała Izabela Janachowska na swoim kanale Wedding Dream.

Trzeba przyznać, że przybranie nieco ponad 6 kg przez całą ciąże to naprawdę niewiele.Izabela należy jednak do drobnych kobiet i całe życie była aktywna fizycznie. Swoją niezwykle zgrabną figurę zawdzięcza wieloletniej karierze tancerki, co z pewnością miało wpływ na formę w ciąży oraz gubienie kilogramów po porodzie.

Izabela Janachowska pokazała sylwetkę dwa tygodnie po porodzie

Nieco ponad dwa tygodnie po przyjściu na świat synka Izy Janachowskiej oraz jej męża Krzysztofa Jabłońskiego, małżeństwo pojawiło się na gali wręczenia Nagród Polskiej Rady Biznesu. Nie da się ukryć, że całą uwagę na czerwonym dywanie skupiła młoda mama. Ekspertka ślubna stacji TVN zachwyciła wszystkich swoim wyglądem. Patrząc na Izę aż trudno uwierzyć, że zaledwie dwa tygodnie temu urodziła dziecko. W komentarzach internauci jednogłośnie stwierdzili, że Izie bardzo służy macierzyństwo:

Pięknie wyglądacie razem. Macierzyństwo Cię uskrzydla
Wygląda Pani cudownie!
Chyba każda kobieta marzy aby wyglądać tak jak Pani po porodzie!
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.