Jennifer Lopez znów na Instagramie chwali się zdjęciem zabójczej sylwetki

Jej brzuch wygląda jak brzuch trenerki fitness. Jennifer Lopez ma niemal 50 lat, a wygląda na 30. Chętnie chwali się zdjęciami wyrzeźbionej sylwetki. Nic dziwnego - to efekt ciężkiej pracy.
Zobacz wideo

Jennifer Lopez - najbardziej obecnie znana latynoska piosenkarka - niebawem będzie świętowała swoje 50 urodziny. Ostatni rok był dla gwiazdy udany pod względem zawodowym. Patrząc na jej muzyczne osiągnięcia i życie osobiste, można stwierdzić, że JLo jest kobietą spełnioną pod każdym względem. Tonie tylko utalentowana i od wielu lat doceniana piosenkarka, ale także tancerka, aktorka, producentka i projektantka mody. Prawdziwa businesswoman. Na każdym polu odnosi wielkie sukcesy, które tylko wzmacniają jej już i tak mocno ugruntowaną pozycję w show-biznesie.

Jennifer Lopez była trzykrotnie mężatką, wszystkie jej małżeństwa zakończyły się rozwodem. Ze zwiazku z  ostatnim mężem - piosenkarzem Markiem Anthonym - J Lo ma dwoje dzieci - bliźniaki, które przyszły na świat w 2008 roku (córka Emma Maribel i syn Maximilian "Max" David). Obecnie JLo jest związana z baseballistą - Alexem Rodriguezem.

Piosenkarka wciąż jest bardzo aktywna zawodowo - wydaje kolejne płyty, koncertuje, występuje w programach telewizyjnych. Aby podołać wszystkim swoim obowiązkom, musi dbać o zdrowie i dobrą formę fizyczną. Fani Jennifer Lopez, którzy obserwują ją na Instagramie wiedzą, że ich idolka stawia na regularne treningi, które dodatkowo pozwalają zachować pięknie wyrzeźbione ciało. 

Aktualnie Jennifer Lopez przygotowuje się do kolejnej trasy koncertowej. Zanim próby rozpoczną się na dobre, gwiazda wykorzystuje wolny czas na aktywność fizyczną. 

Jej trasy koncertowe są zwykle bardzo wymagające fizycznie, regularne treningi pozwalają piosenkarce dobrze się do nich przygotować, aby jak najlepiej podołać zadaniu. Trzymamy kciuki za to, aby Jennifer Lopez wciąż cieszyła się tak doskonałą formą i inspirowała innych. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.