Anna Dereszowska w szczerym wywiadzie: "S這wo grubaska utkwi這 w mojej g這wie"

Anna Dereszowska skrytykowa豉 influencerki - Juli Wieniaw i Maffashion za tworzenie w sieci szkodliwej dla m這dych dziewczyn potrzeby pogoni za doskona這軼i. Czy aktorka mia豉 racj?
Zobacz wideo

Anna Dereszowska urodziła się w 1981 roku, jest aktork teatralną, filmową i telewizyjną. Jest związana z warszawskim Teatrem Buffo. Znamy ją z ról w filmach: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety",  "Randka w ciemno", "Nigdy nie mów nigdy", seriali: "Barwy Szczęścia", "Prawo Agaty", "Na dobre i na złe", "M jak miłość". Anna Dereszowska chętnie także użycza swojego głosu (dubbing w filmach: "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", "Avengers - Czas Ultrona", "Alicja w Krainie Czarów", czy Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł". Brała udział w programach "Mali giganci" i "Twoja twarz brzmi znajomo". Prywatnie aktorka jest mam dwójki dzieci - córki Leny (jej ojcem jest aktor Piotr Grabowski) i syna Maksa (jego ojcem jest fotograf Daniel Duniak). 

Anna Dereszowska nie należy do gwiazd, które szczególnie cenią sobie wystąpienia na czerwonym dywanie, czy pozowanie fotoreporterom na ściankach. Robi to wtedy, kiedy musi np. przy okazji promocji filmu lub spektaklu teatralnego w którym zagrała. Plotkarskim mediom nie daje pożywki, nie wdaje się w głośne romanse, skandale, kłótnie z innymi gwiazdami. Nie krytykuje i nie obraża koleżanek po fachu. W wywiadzie dla magazynu Pani, gwiazda wyznała jednak ostatnio: - Wychowywałam się w otoczeniu chłopców, starszego brata i kuzynów, a oni potrafili bezmyślnie powiedzieć, że jestem beznadziejna, brzydka i gruba. I to słowo – grubaska – utkwiło w mojej głowie. Jak ma się do tego Julia Wieniawa, czy Maffashion? - Nastolatki obserwują Maffashion czy Julię Wieniawę, które wrzucają piękne zdjęcia w profesjonalnym makija簑, ze zrobioną fryzurą oraz przy dobrym świetle, i potem te dziewczyny myślą, że też powinny być takie śliczne (...) Ta pogoń za perfekcją jest destrukcyjna - doda豉 aktorka. 

 
 
Wi璚ej o: