Anna Dereszowska w szczerym wywiadzie: "Słowo grubaska utkwiło w mojej głowie"

Anna Dereszowska skrytykowała influencerki - Julię Wieniawę i Maffashion za tworzenie w sieci szkodliwej dla młodych dziewczyn potrzeby pogoni za doskonałością. Czy aktorka miała rację?
Zobacz wideo

Anna Dereszowska urodziła się w 1981 roku, jest aktorką teatralną, filmową i telewizyjną. Jest związana z warszawskim Teatrem Buffo. Znamy ją z ról w filmach: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety",  "Randka w ciemno", "Nigdy nie mów nigdy", seriali: "Barwy Szczęścia", "Prawo Agaty", "Na dobre i na złe", "M jak miłość". Anna Dereszowska chętnie także użycza swojego głosu (dubbing w filmach: "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", "Avengers - Czas Ultrona", "Alicja w Krainie Czarów", czy Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł". Brała udział w programach "Mali giganci" i "Twoja twarz brzmi znajomo". Prywatnie aktorka jest mamą dwójki dzieci - córki Leny (jej ojcem jest aktor Piotr Grabowski) i syna Maksa (jego ojcem jest fotograf Daniel Duniak). 

Anna Dereszowska nie należy do gwiazd, które szczególnie cenią sobie wystąpienia na czerwonym dywanie, czy pozowanie fotoreporterom na ściankach. Robi to wtedy, kiedy musi np. przy okazji promocji filmu lub spektaklu teatralnego w którym zagrała. Plotkarskim mediom nie daje pożywki, nie wdaje się w głośne romanse, skandale, kłótnie z innymi gwiazdami. Nie krytykuje i nie obraża koleżanek po fachu. W wywiadzie dla magazynu Pani, gwiazda wyznała jednak ostatnio: - Wychowywałam się w otoczeniu chłopców, starszego brata i kuzynów, a oni potrafili bezmyślnie powiedzieć, że jestem beznadziejna, brzydka i gruba. I to słowo – grubaska – utkwiło w mojej głowie. Jak ma się do tego Julia Wieniawa, czy Maffashion? - Nastolatki obserwują Maffashion czy Julię Wieniawę, które wrzucają piękne zdjęcia w profesjonalnym makijażu, ze zrobioną fryzurą oraz przy dobrym świetle, i potem te dziewczyny myślą, że też powinny być takie śliczne (...) Ta pogoń za perfekcją jest destrukcyjna - dodała aktorka. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.