Melanie C, po pierwszym koncercie Spice Girls, zdradziła swój sposób na regenerację

Melanie C to jedna z członkiń grupy muzycznej Spice Girls, którą właśnie reaktywowała wraz z trzema innymi dziewczynami. Tuż po pierwszym występie, Mel C zdradziła swój sposób na regenerację ciała po intensywnym występie. Co takiego stosuje piosenkarka?
Zobacz wideo

W latach 90. zespół Spice Girls był jednym z popularniejszych bandów na całym świecie. Teraz, po wielu latach od czasów świetności girlsbandu, Melanie Chisholm, Geri Halliwell, Melanie Brown oraz Emma Bunton postanowiły na nowo ruszyć z trasą koncertową. Jedyną z dziewczyn, która nie zgodziła się wrócić do zespołu jest Victoria Beckham. Każda z nich na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę, jednak to przemiana Melanie C robi największe wrażenie. 

Sportowa metamorfoza Melanie C

Melanie C wyznała kiedyś, że w latach 90., kiedy zespół Spice Girls był u szczytu sławy, nie dbała w żaden sposób o dietę, a siłownię omijała szerokim łukiem. Po latach wszystko się zmieniło. Mel C nie tylko dba o swoja codzienną dietę, ale także regularnie uprawia sport - trenuje siłowo, ćwiczy jogę oraz Pilates, a samą siebie nazywa Sporty Spice.

Naprawdę lubię rzucać wyzwania mojemu ciału na wiele różnych sposobów, próbując wypracować najlepszą formę, jaką tylko mogę - napisała pod jednym ze swoich postów na Instagramie.

Na przestrzeni lat, Mel C całkowicie zmieniła swoje nawyki i postawiła na zdrowy styl życia. Stroni od papierosów, ograniczyła spożywanie alkoholu i unika przetworzonej żywności. Na jej talerzu królują zielone warzywa, ryby, produkty pełnoziarniste oraz świeże owoce. Trzeba przyznać, że Melanie prezentuje się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej!

Melanie C zdradziła swój sposób na regenerację

24 maja 2019 roku, Spice Girls w niepełnym składzie (bez Victorii Beckham) dały swój pierwszy koncert w Dublinie. Tuż po koncercie, Mel C na swoim Instagramie zdradziła sposób na regenerację po wyczerpującym show:

Bycie Sporty Spice łączy się z wielkim poświęceniem. Jestem jeszcze sztywna po naszym pierwszym koncercie w Dublinie - dziękuję, dzisiejsza noc była epicka-  zimna woda i mnóstwo lodu. Jest dobrze, muszę tylko posiedzieć w tej wannie przez 10 minut - powiedziała Mel C na swoim Instagramie.

Lodowe kąpiele to znany wśród sportowców sposób na uśmierzanie bólu oraz szybszą regenerację mięśni. Taka kąpiel obkurcza naczynia krwionośne i wypłukuje zbędne produkty przemiany materii z tkanek, zwiększa aktywność metaboliczną, zwalnia procesy fizjologiczne oraz redukuje opuchliznę. Po kąpieli natomiast, wraz ze wzrostem temperatury ciała, wzmaga się szybkość krążenia, co przyspiesza proces regeneracji mięśni.

Melanie CMelanie C https://www.instagram.com/melaniecmusic/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.