Ewa Chodakowska pokazała, jak spędza niedzielne popołudnie

Ewa Chodakowska pokazała fanom na swoim Instagramie, jak spędza niedzielne popołudnie, po niezwykle aktywnym dniu na targach fitness. Można się było tego spodziewać po trenerce?
Zobacz wideo

W 2019 roku, Ewa Chodakowska postanowiła nieco zmienić tempo swojego życia, które do tej pory prowadziła. Już od początku roku, trenerka zaczęła komunikować w swoich social mediach, że tempo zawodowe, które od ponad 8 lat prowadzi, dało się jej we znaki i teraz, kiedy każdy z jej biznesów funkcjonuje już samodzielnie, może w końcu "wcisnąć hamulec". 

- "Rewolucja w mojej głowie... Przez ostatnie 5 miesięcy zastanawiałam się co dalej, co teraz? Jestem spełniona... jestem szczęśliwa... ale jestem też zmęczona.(...) Może nie dałam Ci tego odczuć, ale pracowałam ponad moje siły... Mój tekst: 16 godzin dziennie i bez wolnych weekendów... bez wolnych świąt.. bez wolnych urodzin - to czysta prawda. Pracowałam od momentu otwarcia oczu raniutko, do momentu ich zamknięcia późną nocą. Wpadłam w pracoholizm, który wkręcił mnie na amen, który totalnie fascynował, ale też zupełnie wykluczył mnie i moje potrzeby z planu dnia.(...) Czego potrzebuje? Stałego planu dnia, w który wpisane są też moje potrzeby! Równowaga, modlitwa, trening, książka, pielęgnacja ciała.(...) Koniec z pakowaniem i rozpakowywaniem walizek parę razy w tygodniu czy miesiącu!" - napisała ostatnio na swoim Instagramie Ewa Chodakowska.

Ewa Chodakowska pokazała, jak spędza niedzielne popołudnie

W niedzielę 26 maja, Ewa Chodakowska prowadziła jeden ze swoich treningów na targach fitness. Po niezwykle intensywnym i pełnym wrażeń dniu, trenerka postanowiła odpocząć. Po raz kolejny okazuje się, że najlepszym odpoczynkiem dla Ewy jest nic innego, jak aktywność fizyczna. Ulubiona trenerka wszystkich Polek wybrała się na rower, a relacje udostępniła na swoim Instastories. Jak widać, jazda na rowerze jest sposobem trenerki na relaks ciała, a także oczyszczenie głowy. -"Higiena głowy" - podpisała jedno ze zdjęć na swojej relacji. Można się było spodziewać, że właśnie tak odpoczywa trenerka?

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska https://www.instagram.com/chodakowskaewa/

Więcej o:
Copyright © Agora SA