Ewa Chodakowska w czułym wpisie z okazji Dnia Mamy: "Mam na ziemi swojego Anioła"

Ewa Chodakowska, z okazji Dnia Mamy, opublikowała na swoim Instagramie wzruszający wpis o swojej mamie. Trenerka zdradziła w nim m.in. dlaczego niczego się w życiu nie boi. Pod postem znalazło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanów trenerki.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska nigdy nie ukrywała swojej bliskiej relacji z rodzicami. Trenerka przy każdej możliwej okazji podkreśla, jak ważni są dla niej mama oraz tata. Nie raz na swoim Instagramie, Ewa pisała, że dostała od swojej rodziny "wszystko, co najlepsze - ogrom ciepła, miłości, poczucie bezpieczeństwa", a wszystkie wartości, które wyznaje, wyniosła z domu rodzinnego. Nie da się ukryć, że ze względu na ogromny sukces, który osiągnęła Ewa Chodakowska, może teraz pozwolić sobie na to, by za wszystko odwdzięczyć się swoim najbliższym. Jak sama napisała w jednym z postów: "Teraz robię wszystko co w mojej mocy, żeby to co dostałam, wracało do moich najbliższych z nawiązką".

Ewa Chodakowska w czułym wpisie z okazji Dnia Mamy

Z okazji Dnia Mamy, Ewa Chodakowska również postanowiła pokazać, jak ważna jest dla niej mama. Na Instagramie, trenerka opublikowała zdjęcie ze swoją mamą, pod którym wyznała, że to właśnie dzięki niej nie boi się w życiu niczego i to właśnie mama jest dla niej najpiękniejszym przykładem. 

Dlaczego niczego w życiu się nie boję? Dlaczego nigdy niczego się nie bałam? Bo mam na ziemi swojego ANIOŁA STRÓŻA. Moja Mami! Mój ulubiony człowiek o najczystszym sercu, najpiękniejszej duszy. Nie zna złości, nie zna zazdrości, zawsze kieruje się dobrą intencją, służyć innym, to Jej cel. Dziękuję Mami za najpiękniejszy przykład. Tak! Moja MAMA jest ANIOŁEM! KOCHANE MAMY! To Wasze święto! Życzę Wam przede wszystkim ZDROWIA, SIŁY, MIŁOŚCI i cierpliwości do swoich pociech. Moja Mami ma też ANIELSKĄ CIERPLIWOŚĆ DO MNIE. Kocham Cię Mamuś! - napisała Ewa Chodakowska.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów Ewy Chodakowskiej, których poruszył wpis trenerki:

Wychować córkę na takiego człowieka to faktycznie trzeba być aniołem! 
Od was obu bije niesamowite ciepło!
Dziękujemy twojej Mamie, ze urodziła i wychowała Ciebie! Zeby mieć tyle serca, pasji i inspirować innych trzeba wynieść to z domu
Dlatego jesteś taka cudowna bo wszystko masz po mamie!
Obie jesteście wspaniałe
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.