Joanna Krupa jest w ciąży. "Zrobiłam dwa testy!"

Joanna Krupa w niedziele była gościem Dzień Dobry TVN. Gwiazda na antenie ogłosiła radosną nowinę, że jest w ciąży! W rozmowie przyznała jak przekazała tę wiadomość swojemu mężowi.
Zobacz wideo

Joanna Krupa wielokrotnie mówiła o tym, że marzy o dziecku. Okazuje się, że już wkrótce na świecie pojawi się pierwsze dziecko modelki i jej męża Douglasa Nunesa. Joanna Krupa zdecydowała się na ogłoszenie wiadomości światu na antenie dzień Dobry TVN, gdzie w niedzielę dokładnie 26 maja, czyli w dzień mamy potwierdziła, że jest w ciąży i że jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. 

Krupa wielokrotnie mówiła,  że ma problemy z zajściem w ciążę, bo choruje na hashimoto, ale starania się opłaciły. Jak modelka poinformowała o tym, że już wkrótce będą rodzicami swojego męża? 

Jak serduszko bije, to jest coś niesamowitego! Zrobiłam dwa testy ciążowe i wysłałam mu zdjęcie. A potem wysłałam mu coś jeszcze. Coś na zupełnie inny temat i on to w ogóle na początku przegapił. Potem się dziwił, że czemu wysłałam mu zdjęcie. Mogłam powiedzieć mu w domu. Najwyraźniej nie jestem zbytnio romantyczna.

- mówiła w Dzień Dobry TVN. 

Chłopiec, czy dziewczynka? Na razie płeć dziecka nie jest znana, ale nie da się ukryć, że Krupa w ciąży wygląda naprawdę kwitnąco. Choć jej brzuszek nie jest jeszcze mocno widoczny, to gwiazda przyznała, że widzi zmiany zachodzące w jej ciele. 

 

Pod zdjęciem posypały się gratulacje od polskich gwiazd takich jak Ewa Chodakowska, Marcelina Zawadzka, Jessica Ziółek i wielu innych. A jak gwiazda dba o siebie w ciąży? Nie wiemy, czy ćwiczy, ale z pewnością nadal zdrowo się odżywia. Z jej profilu w social mediach dowiadujemy się, że Krupa korzysta z cateringu dietetycznego, który pozwala jej na regularne posiłki. Na jaką dietę się zdecydowała? Z podpisu pod zdjęciem wynika, że wegańską. 

Niektóre gwiazdy w ciąży zmniejszają obroty swojej pracy, ale nie Joanna Krupa, która właśnie pracuje na planie nowej edycji Top Model 8

- "8. edycja "Top Model" będzie wyjątkowa, ponieważ wprowadzony został "złoty bilet". Uczestnik lub uczestniczka, którzy zrobią piorunujące wrażenie na jury już na castingu, mogą otrzymać "złoty bilet", który pozwoli im przeskoczyć jeden etap rywalizacji - zabierze ich prosto do domu modelek, z pominięciem etapu obozu." - czytamy na stronie Dzień Dobry TVN. 

Czy podczas programu zobaczymy zaokrąglony brzuszek Joanny Krupy? Prawdopodobnie tak, ale na to musimy poczekać do jesieni. Istnieje znacznie większe prawdopodobieństwo, że modelka ciążowymi krągłościami pochwali się na Instagranmie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.