Qczaj wystąpił w teledysku Cleo. Para razem... ćwiczy!

Cleo w piątek wypuściła nowy teledysk do piosenki "Za krokiem krok". W wideo po raz pierwszy możemy zobaczyć plejadę gwiazd popularnego w sieci Tik Toka, ale również Dawida Kwiatkowskiego i... Qczaja.
Zobacz wideo

Cleo wypuściła teledysk, który ma nawiązywać do początków jej kariery. -" Za krokiem krok" to pierwszy singiel Cleo pochodzący z jej nowego niezależnego projektu, w którym wraca do swoich muzycznych korzeni. Całość muzycznie utrzymana będzie w konwencji vintage z elementami funku, soulu muzyki lat 60'tych itd. Teledysk został wystylizowany na telewizyjne show, w którym uczestnicy mierzą się ze sobą swoimi umiejętnościami w dziedzinie podrywu"- czytamy pod filmikiem na youtube. 

Polscy artyści coraz częściej do swoich teledysków angażują inne, znane postacie z polskiego show-biznesu. W czwartek swoim teledyskiem zaskoczył Dawid Podsiadło, który zaangażował prawdziwą śmietankę polskiego kina i teatru. 

W trochę inną stronę poszła Cleo, która do współpracy zaprosiła ludzi znanych głównie z internetu, ale nie tylko. Najlepsi polscy tiktokerzy to nic w porównaniu z Dawidem Kwiatkowskim uwielbianym przez polskie nastolatki, czy Qczajem, który zmotywuje do ćwiczeń największego lenia. 

Trener w teledysku piosenkarki robi to, na czym zna się najlepiej, czyli ćwiczy. Nie da się ukryć, że Cleo w stroju przypominającym ten z teledysku Ericka Prydza do piosenki 'Call on me" wygląda zabójczo. Poza tym trzeba przyznać, że nie tylko Qczaj ma niezłą formę, ale również ona. Spod kostiumu widać bowiem, jej mocno umięśniony brzuch. 

 

Fani piosenkarki są zachwyceni, o czym świadczyć może ilość wyświetleń. Na tę chwilę jest to ponad 60 tys., a ta liczba będzie jeszcze rosnąć. 

"Jakie ja mam zakwasy po Twoim treningu z planu teledysku. O mamo nie mogłam wstać z łóżka...”. Napisała Cleo do Qczaja.Cleo i Qczaj w klipie?  24.05 o 10.00 premiera?! Ale jak to? A no tak, że spotkałem to nasze słowiańskie cudo Cleo  w moim pierwszym @dziendobrytvn - chyba szczęście sobie przynieśliśmy, bo ja dostałem kolejne sezony, a Cleo rozwaliła system utworem „Łowcy gwiazd”. Ukochałem Ją z całego serca i gdy tylko zadzwoniła, poleciałem jak na skrzydłach, by wystąpić w Jej nowym klipie do piosenki „Za krokiem krok” w zamian za milion buziaków i tonę cudownej energii, która bije z tego teledysku i rozbrzmiewa w tej piosence!

- skomentował swój występ w teledysku Qczaj. 

Będzie nowy hit? 

ZOBACZ TEŻ: Marina Łuczenko-Szczęsna śpiewa "Shallow". Fani: "Mam ciary!!!!" [WIDEO]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.