Ewa Chodakowska przygotowała dla fanek niespodziankę z okazji urodzin Missionswim

Ewa Chodakowska przygotowała dla swoich obserwatorek niespodziankę z okazji pierwszych urodzin Missionswim. Trenerka zaprosiła fanki do sesji zdjęciowej oraz zostania twarzą jej marki kostiumów kąpielowych. Szczegóły opisała na swoim Instagramie.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska po 8 latach intensywnej pracy zawodowej postanowiła zwolnić nieco tempo i skupić się bardziej na teraźniejszości oraz docenianiu chwili. Trenerka postanowiła, że nie będzie już wprowadzać na rynek nowych marek tylko skupi się na tym, co już stworzyła. Ograniczy również liczbę warsztatów i tygodni metamorfoz, by mieć teraz więcej czasu dla męża oraz swoich bliskich. Ostatnio poleciała na krótkie wakacje na Bali, by rozpocząć tym realizację swojego tegorocznego postanowienia. Trenerka, wypoczywając na rajskiej wyspie, nie byłaby sobą, gdyby do głowy nie przyszły jej kolejne pomysły. O tym, co wymyśliła, napisała na swoim Instagramie.

Ewa Chodakowska przygotowała dla fanek niespodziankę z okazji urodzin Missionswim

Jak przyznaje sama Ewa Chodakowska, najbardziej kreatywna jest wtedy, kiedy odpoczywa. Nic więc dziwnego, że będąc na rajskiej wyspie, do głowy wpadł jej pomysł związany z pierwszymi urodzinami jej marki kostiumów kąpielowych - Missionswim. Trenerka zorganizowała konkurs, w którym jedna z fanek wygra sesję zdjęciową i zostanie twarzą Missionswim. O wszystkim, Ewa napisała na swoim Instagramie.

Łaaaaaaa!!!! Ale jestem ciekawa CO TY NA TO? Moja 10 dniowa podróż właśnie dobiegła końca... wylądowałam dziś w Warszawie z głową pełną NOWYCH POMYSŁÓW - Tak to jest, kiedy odpoczywam! Na początek mam dla Ciebie WYJĄTKOWĄ niespodziankę! IDEALNĄ NA KOŃCÓWKĘ WYZWANIA #missionbeachbodyzchodakowska. Uwaga Uwaga! Na PIERWSZE URODZINY mojej marki @missionswim zapraszam Cię do zostania naszą TWARZĄ, podczas wyjątkowej sesji, której efekty odsłonimy już za kilka tygodni. Do tej misji zapraszam WSZYSTKIE Z WAS! TAK!! Każda z Was może być moją modelką ?????? każdego wzrostu, wieku... rozmiaru! Jedynym warunkiem jest MIŁOŚĆ do #MissionSwim! Jeśli masz ochotę powalczyć o takie wyróżnienie, wpisz pod postem komentarz #MSBirthdayCollection i zaobserwuj nasz profil @missionswim! Nie mogę się doczekać EFEKTÓW! - napisała na swoim Instagramie Ewa Chodakowska.
 

Co myślicie o takiej akcji? Podoba się wam pomysł Ewy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.