Olga Kalicka pozuje w skąpych szortach. Po ciąży nie ma już ani śladu

W styczniu 2019 roku, Olga Kalicka po raz pierwszy została mamą. Kilka miesięcy po porodzie, aktorka postanowiła wrócić do formy sprzed ciąży i rozpoczęła treningi. Teraz pokazała na Instagramie zdjęcie w krótkich spodenkach i zaskoczyła swoich obserwatorów.
Zobacz wideo

Olga Kalicka jest aktorką znaną przede wszystkim z roli w serialu Rodzinka.pl. W styczniu 2019 roku, 25-latka po raz pierwszy została mamą. W kwietniu, czyli 4 miesiące po porodzie, Olga postanowiła zacząć powoli wracać do formy, a swoim planem treningowym pochwaliła się na Instagramie

Olga Kalicka wraca do formy po ciąży 

Rozpoczynając treningi po porodzie, aktorka skorzystała z pomocy fizjoterapeuty, który ułożył jej plan treningowy dostosowany do jej możliwości. 

 Za oknem na szczęście coraz cieplej! Dlatego postanowiłam wziąć się za siebie! Mój fizjoterapeuta ułożył mi zestaw ćwiczeń, by w bezpieczny sposób, powolutku wracać do formy naprawiając po drodze to, co w trakcie ciąży się trochę posypało...  Staram się wygospodarować „codziennie” raczej... 3 razy w tygodniu (jak dobrze pójdzie) 20-30 minut!! Łatwo nie jest. Początki były tragiczne, ale zaczynam to coraz bardziej lubić! - napisała pod jednym ze zdjęć Olga. 

Olga Kalicka po 2 miesiącach treningów wróciła do formy 

Ostatnio, Olga Kalicka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w skąpych szortach. Fani od razu zwrócili uwagę na fenomenalną formę aktorki. W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo opinii, że po ciąży nie zostało już ani śladu, a Olga prezentuje się świetnie. 

Wyglądasz tak pięknie że nawet przez myśl by mi nie przeszło że ty byłaś w ciąży! Macierzyństwo Ci służy bez dwóch zdań!
Olga masz Super nogi!
Wyglądasz pięknie i bardzo ślicznie
Boska jesteś, super figura!
Hot mama! 

Trzeba przyznać, że Olga Kalicka zachwyca, a macierzyństwo ewidentnie służy aktorce. Trzymamy kciuki za dalszą, konsekwentną realizację wszystkich celów związanych z treningami oraz dietą, które założyła sobie Olga!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.