Georgina Rodriguez zdradziła, jak kończy każdy swój trening

Narzeczona Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez bardzo szybko wróciła do świetnej formy po ciąży. Teraz WAG zdradziła, w jaki sposób kończy każdy ze swoich treningów. Ten sposób dodatkowo wpływa na jej szczupłą sylwetkę?
Zobacz wideo

Georgina Rodriguez jest byłą tancerką. Nic wiec dziwnego, że narzeczona Cristiano Ronaldo cały czas utrzymuje świetną formę formę. Jakiś czas temu WAG pokazała, że jest nie tylko wysportowana, ale także bardzo rozciągnięta, co zostało jej jeszcze po latach trenowania tańca. Rodriguiez opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym wykonuje szpagat. 

Georgina Rodriguez w ekspresowym tempie wróciła do formy po porodzie

Nie ma co się oszukiwać - regularne treningi robią swoje. Aktywność fizyczna, z którą narzeczona CR7 ma do czynienia od najmłodszych lat, zaprocentowała po urodzeniu dziecka. Rodriguez po porodzie niezwykle szybko wróciła do formy sprzed ciąży. Czy to oznacza, że nic nie musiała robić, a kilogramy znikały same? Nic bardziej mylnego! W domu Cristiano Ronaldo nie brakuje sprzętu do ćwiczeń, bieżni, maszyn do pilatesu, czy prywatnego basenu. Sam piłkarz przykłada ogromną uwagę do każdego swojego treningu, więc zapewne i Georgina wylała siódme poty w domowej siłowni, by zrzucić pociążowe kilogramy. 

Georgina Rodriguez zdradziła, jak kończy każdy swój trening

Na swoim Instagramie, Georgina Rodriguez zdradziła, z czego korzysta po zakończonym treningu. Okazuje się, że ukochana CR7 każdy trening kończy wizytą w saunie. 

Uwielbiam kończyć mój trening relaksującą sesją w saunie - napisała na Instagramie.

Taki sposób to nie tylko świetny relaks, ale również wiele korzyści dla szczupłej sylwetki. Sauna wykazuje szereg właściwości prozdrowotnych, jak m.in. oczyszczanie organizmu z toksyn czy podnoszenie odporności na infekcje. Ponadto wspomaga leczenie zaburzeń snu, astmy oskrzelowej oraz chorób skóry takich jak np. trądzik. Stanowi doskonałą odnowę biologiczną, oczyszcza skórę i zdecydowanie poprawia jej wygląd. Ponadto świetnie odpręża, przez co podnosi samopoczucie. Zalecana jest osobom trenującym sporty wytrzymałościowe, gdyż zwiększa wydolność organizmu.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.