Wiktoria Gąsiewska w Mission Swim. Zdjęcie komentuje sama Ewa Chodakowska

Wiktoria Gąsiewska na Instagramie wspomina wakacje w Turcji. Młoda gwiazda na zdjęciach pozuje w strojach kąpielowych Mission Swiom. Zdjęcie w jednym z nich komentuje sama Ewa Chodakowska. Co napisała?
Zobacz wideo

Wiktoria Gąsiewska, choć jest jeszcze młodą aktorką, to już ma ogromne grono fanów. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 700 tys. obserwatorów. Niedawno Wiktoria wspólnie z chłopakiem Adamem Zdrójkowskim wygrali pierwszą edycję tanecznego show na antenie TVP 2 "Dance dance dance". Gąsiewska na Instagramie przyznała się do tego, że przez mordercze treningi schudła kilka kilogramów. Na jej zdjęciach widoczne jest to gołym okiem, bo choć Wiktoria zawsze była szczupła to teraz utratę tych kilogramów widać jeszcze bardziej. 

Nie dziwi więc fakt, że młoda gwiazda a Instagramie chętnie publikuje zdjęcia w bikini. Tym razem podczas wakacji zdecydowała się na te od Ewy Chodakowskiej, czyli Mission Swim. Nie da się ukryć, że fanki trenerki pokochały jej kostiumy i bikini i chętnie publikują w nich zdjęcia u siebie na profilach. 

Wiktoria Gąsiewska postawiła na czerwony komplet, w którym również niedawno zaprezentowała się Ewa Chodakowska. Jak wyglądała? Według trenerki "Prześlicznie", bo taki komentarz możemy przeczytać pod zdjęciem. 

 

Drugim wyborem Wiktorii był różowy kostium kąpielowy z napisem Mission. Jest on już wszystkim bardzo dobrze znany, bo jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Gucci wzorowało się na stylistce Mission Swim i zrobiło podobny model w swojej kolekcji. 

Trzeba mieć idealną sylwetkę i dużą odwagę, żeby ubrać taki strój! Jak najbardziej masz ku temu powody! Wyglądasz bosko!

- komentowali fani. 

Niemniej jednak nie da się ukryć, że Wiktoria Gąsiewska może pochwalić wspaniałą formą. Czy to zasługa diety i treningów? Prawdopodobnie tak, ale podczas urlopu w Stanach Zjednoczonych aktorka pozwalała sobie na małe odstępstwa od diety, czyli np. pancakes z syropem klonowym. 

Program "Dance dance dance" jednak poza zwycięstwem przyniósł jej także nową, jeszcze bardziej jędrną sylwetkę, nad którą fani rozpływają się w komentarzach w social mediach. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.