Małgorzata Rozenek-Majdan ma dość zdjęć kobiet z płaskimi brzuchami tydzień po porodzie

Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Party.pl przyznała, że moda na pokazywanie płaskiego brzucha tydzień po porodzie w ogóle do niej nie przemawia. Czy w ten sposób wbiła szpilę Sarze Boruc?
Zobacz wideo

Małgorzata Roznek-Majdan ma dwóch synów. Gwiazda nie kryje się z tym, że była w ciąży dzięki metodzie in-vitro. W wielu wywiadach podkreślała również, że w obu ciążach przytyła 30 kg, a powrót do wagi sprzed ciąży zajmował jej znacznie więcej czasu niż tydzień. Ponadto Rozenek-Majdan wspomina, że już jako mała dziewczynka była bardzo aktywna fizycznie, bo chodziła do szkoły baletowej i trenowała dziewięć godzin dziennie. W późniejszych latach również jej aktywność fizyczna była zauważalna, a mimo to w ciąży przytyła tyle, ile przytyła. 

Niedawno Sara Boruc pokazała, jak wygląda jej brzuch tydzień po porodzie. Choć Małgorzata Rozenek-Majdan nie powiedziała bezpośrednio, że komentuje właśnie jej zdjęcie, to z wywiadu, którego udzieliła portalowi Party.pl, możemy to wnioskować. 

- "Bardzo nie podoba mi się ta moda na pokazywanie dwa tygodnie, tydzień po kilka dni po porodzie płaskich brzuchów i mówienie, że to dlatego, że się ćwiczyło w ciąży, albo to dlatego, że się o siebie dbało, albo dlatego, że ja potrafię, jestem bardziej zdyscyplinowana i dlatego tak wyglądam. To jest absolutnie bzdura. Ja ćwiczyłam całe życie. Od 10 roku życia byłam w szkole baletowej i ćwiczyłam po dziewięć godzin na dobę. Byłam zawsze osobą niezwykle aktywną. W każdej ze swoich ciąż tyłam 30 kg. Wracałam ze szpitala do domu z brzuchem wielkości siódmego miesiąca i z takim brzuchem przez najbliższe kilka miesięcy bardzo mozolnie walczyłam. [...] Kobiety różnie reagują na ciąże i moim zdaniem wrzucanie zdjęć, gdzie wygląda się rewelacyjnie po porodzie, może być inspiracyjne i fajnie, że niektóre kobiety tak mają, ale uważam, że jest to body shaming i trochę jest to zawstydzające inne kobiety, bo procent kobiet, które wyglądają po porodzie, jak przed zajściem w ciąże jest dużo, dużo mniejszy niż takich, które wyglądają fizjologicznie normalnie."

Na sam koniec Małgorzata Roznek-Majdan pochwaliła jedną gwiazdę z show-biznesu - Meghan Markle

Meghan Markle pokazała prawdziwą siłę i pewność siebie, bo wyszła, pokazała, że: "Jestem kobietą, która przed chwilą urodziła synka i tak wygląda kobieta, która urodziła syna i nie ma się czego wstydzić, to jest normalne".

Czy jej słowa są skierowane bezpośrednio do żony Artura Boruca? W końcu w ostatnim czasie to ona pokazała zestawienie takich dwóch zdjęć. Małgorzata Rozenek-Majdan nie powiedziała wprost, o kogo chodzi i pewnie się tego nie dowiemy, niemniej jednak jej słowa w wywiadzie na to wskazują. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA