Patryk Vega pokazał swoje zdjęcie bez koszulki. Fani:"Metamorfoza roku!"

Reżyser Patryk Vega, na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy przeszedł ogromną metamorfozę. Ostatnio na swoim Instagramie opublikował zdjęcie bez koszulki. Wydaje się, że reżyser jest jeszcze szczuplejszy, a fani uważają, że przeszedł metamorfozę roku.
Zobacz wideo

Patryk Vega jest obecnie jednym z bardziej rozpoznawalnych, polskich reżyserów. Jego filmy cieszą się ogromną popularnością, choć najczęściej wzbudzają kontrowersje oraz skrajne emocje wśród widzów. W ostatnim czasie jednak nie filmy, a sam reżyser jest obiektem zainteresowania mediów, ze względu na metamorfozę, którą przeszedł na przestrzeni ostatnich miesięcy. 

Patryk Vega przeszedł na dietę i schudł ponad 40 kg

W 2018 roku Patryk Vega, zmagający się wówczas ze sporą nadwagą, postanowił zadbać o swoje zdrowie oraz kondycję fizyczną. Reżyser przeszedł na dietę redukcyjną oraz zaczął regularnie ćwiczyć. Efekty jego pracy pojawiły się bardzo szybko, gdyż po kilku miesiącach, Patryk Vega był już lżejszy o ponad 40 kilogramów. Swoim nowym wyglądem zaskoczył wszystkich pod koniec 2018 roku, na premierze jednego ze swoich filmów. W jednym z wywiadów, reżyser potwierdził, że schudł 40 kilogramów, a także zdradził, w jaki sposób pozbył się nadprogramowych kilogramów.

Rzeczywiście zjechało 40 kilogramów. Ja mam też 40 lat, więc to jest czas radykalnych decyzji. Kiedy miałem lat 30 to ta nadwaga mi nie przeszkadzała, ale po 40 zacząłem się czuć więźniem tego ciała, byłem już zmęczony, miałem poczucie, że jestem senny w ciągu dnia, więc teraz nie ma lekko, 5 razy dziennie kurczak z warzywami, treningi kilka razy - powiedział Vega.

Patryk Vega bez koszulki na Instagramie. "Metamorfoza roku!"

Ostatnio, na swoim Instagramie, Patryk Vega postanowił pochwalić się nowymi tatuażami, publikując zdjęcie w krótkich spodenkach, bez koszulki. 

Kolejne dziary dołączyły do kolekcji. A Wy macie jakieś tatuaże? - zapytał reżyser pod zdjęciem.

Jednak to wcale nie tatuaże przyciągnęły uwagę obserwatorów Vegi, a jego jeszcze szczuplejsza sylwetka. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy uważają nawet, że reżyser zasługuje na tytuł metamorfozy roku.

Nie mogę się nadziwić jak Ty inaczej wyglądasz!
Metamorfoza roku
Na Pana się napatrzeć nie mogę!!! extra !!! I nie o tatuażach mówię
Fenomenalnie się prezentujesz!
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA