Ewa Chodakowska zaangażowała fanki w tworzenie menu Be Diet Catering

Ewa Chodakowska nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Obecnie, trenerka wraz z szefem kuchni Be Diet Catering pracują nad wprowadzeniem letniego menu do oferty i w tym celu poprosiła swoich obserwatorów, by pomogli jej w dokonaniu wyboru.
Zobacz wideo

Ruszając z własnym cateringiem dietetycznym, Ewa Chodakowska trafiła w dziesiątkę, w ekspresowym tempie zdobywając podniebienia osób w całej Polsce. Oprócz tego, że catering trenerki jest podobno niezwykle smaczny, to ale największym zaskoczeniem jest chyba liczba miejsc, w których jest on dostępny. Po niespełna roku od startu biznesu, oferta Be Diet Catering jest już dostępna w 60 miastach i ponad 300 mniejszych lokalizacjach. Jednak, jak zapewnia Ewa, to jeszcze nie koniec, a oferta cateringu już wkrótce ma być dostępna także w innych krajach Europy

Ewa Chodakowska zaangażowała fanki w tworzenie menu Be Diet Catering

Przy okazji tworzenia letniego menu cateringu Be Diet, Ewa Chodakowska wpadła na pomysł zaangażowania swoich obserwatorów i na swoim Instagramie poprosiła ich o pomoc w wyborze dań, które już w czerwcu znajdą się w pudełkach. 

Kochana, a tak na poważnie, to POTRZEBUJĘ TWOJEJ RADY @bediet_catering rozwija się w BŁYSKAWICZNYM TEMPIE, a ja chce żebyś i Ty miała udział w naszym rozwoju. Koktajl ZIELONA MOC czy Koktajl MIĘTOWY PORANEK? POMOCY! To jeden z wyborów, przed którym stoję. I zastanawiam się co wybrać! Doradzisz mi? Ale zacznijmy od początku. Obecnie szef kuchni BE DIET CATERING wraz z moimi dietetyczkami klinicznymi, pracują nad nowymi wakacyjnymi potrawami, bogatymi w świeże, pełne witamin oraz wartości odżywczych produkty oraz sezonowe owoce i warzywa. A to znaczy, ze w czerwcu, lipcu i sierpniu zaproponujemy Ci najlepsze smaki lata. Które smaki? Wierzę, że właśnie TY DORADZISZ MI, CO WYBRAĆ! Bo naszą wakacyjną dietę chciałabym współtworzyć również z Tobą! Dlatego proszę, żebyś określiła, które z przygotowanych przez nas nowych dań, zdają się być najbardziej kuszące dla Twojego podniebienia - napisała Ewa Chodakowska w poście na Instagramie.

Fanom trenerki bardzo spodobał się ten pomysł i chętnie komentowali opublikowany post.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.